Vārds un tā īpašnieks ietekmē viens otru

Numeroloģija kā mācība ir ārkārtīgi sena.

Numeroloģija kā mācība ir ārkārtīgi sena. Ar tās palīdzību iespējams noteikt cilvēkam piemērotāko profesiju, izskaitļot viņa laimīgos gadus, var apskatīt partnerattiecības, noteikt, vai labāk ceļot pa gaisu vai sauszemi, vai cilvēkam piemērota valsts, kurā viņš dzīvo, un daudz ko citu. Tomēr šoreiz uzmanību veltīsim cilvēka vārda skaitlim.
Kad cilvēks piedzimst, viņam dod vārdu, un ar tā palīdzību katrs cilvēks ieņem sabiedrībā noteiktu vietu, jo apkārtējie neapzināti uztver viņu atbilstoši šī vārda enerģijai.
Var iedomāties kā skaitļus
Lai noteiktu vārda nozīmi, atbilstību cilvēka raksturam, kā arī ar vārda palīdzību nolasītu informāciju par šo cilvēku, ir nepieciešams ņemt talkā gan astroloģiju, gan numeroloģiju, un vēl labāk, ja ir zināšanas arī kosmoloģiskajā kabalistikā. Astroloģija nepieciešama, lai noteiktu planētas, to ietekmi uz vārdu saistībā ar cilvēka dzimšanu, kā arī tajos gadījumos, ja nepieciešams skatīt personīgo horoskopu.
Pamatā ir Pitagora teorija
Mūsdienu numeroloģija, izskaitļojot cilvēka vārda atbilstību, dod priekšroku vienkāršotam skaitļu un alfabēta kodam, kam pamatā ir sengrieķu matemātiķa Pitagora teorijas. Jāpiezīmē, ka ikvienas tautas alfabēta kods būs atšķirīgs.
Pitagors teicis, ka visas lietas var iedomāties kā skaitļus. Numeroloģijā katram vārdam ir savs vibrējošais skaitlis, ko iegūst, izsakot vārdu burtus skaitļos. Burti un skaņu simboli līdzīgi kā skaitļi ietekmē cilvēku, ietver sevī slepeno kodu. Vārds un tā īpašnieks ietekmē viens otru, tāpēc tik svarīgi, lai vārds harmonētu ar tā "valkātāju".
Lai noteiktu vārda atbilstību, vajadzīgi cilvēka dzimšanas dati (gads, mēnesis, datums, laiks un pilsēta, kurā cilvēks dzimis) un vārds vai vēl labāk, vairāki (trīs līdz pieci). Jābūt astroloģiskajai sakritībai starp dzimšanas datu skaitli un vārda skaitli saistībā ar planētām. Tas nozīmē, ka ik burts cilvēka vārdā atbilst noteiktam skaitlim. Šos skaitļus saskaita, tad summē, nonākot līdz viencipara skaitlim. Līdzīgi saskaita arī dzimšanas datus un summē tos. Rezultātā iegūst divus skaitļus, tie tad arī ir cilvēka būtības noteicēji. Katram skaitlim atbilst sava planēta. Svarīgi, lai abi iegūtie skaitļi nebūtu pretrunā viens ar otru un ar planētām, kuras cilvēka horoskopā ir noteicošās.
Kāpēc izvēlas pseidonīmus
Dzimšanas skaitlis ir personības skaitlis, bet vārda skaitlis ir attīstības skaitlis. Savukārt, uzvārda skaitlis ir mūsu pagātne, cilts karma, tās lāsts vai atbalsts. Ja vārda skaitlis lielāks par dzimšanas skaitli, cilvēks ir godkārīgs, cenšas pats noteikt apstākļus, nepakļaujas tiem. Ja lielāks dzimšanas skaitlis, cilvēks dzīvē vairāk turas pie pārbaudītām vērtībām, baidās eksperimentēt, ir apgrūtināta viņa attīstība. Ja skaitļi sakrīt, cilvēks ir līdzsvarots, ar harmonisku raksturu apveltīts. Ne velti populāri cilvēki bieži vien izvēlas pseidonīmu, pie tam tādu, lai tas sakristu ar dzimšanas dienas skaitli. Vienīgi jāpiemin, ka ne katram indivīdam šāds salikums ir piemērotākais. Dzimšanas dienas skaitlis cilvēka dzīvē ir nemainīgs kopš dzimšanas brīža, to mainīt nevar, bet attiecībā uz vārda un uzvārda skaitli ir iespējami varianti.
Biežāk pie speciālista pēc padoma vēršas cilvēki, lai noskaidrotu, kādu vārdu piešķirt jaundzimušajam, tomēr pareizi darīs arī tie, kuri neatkarīgi no vecuma pārbaudīs savu vārdu. Vieglāk izskaitļot derīgo vārdu jaundzimušajam, ja iesniedz dažus vārdus un nav jāizvēlas no visiem kalendārā esošajiem.
Ir vārdi ar sliktu enerģiju
Lai noteiktu vārda atbilstību, var neizmantot personīgo horoskopu, bet, to sastādot, var redzēt, kā izvēlētais vārds saskan ar cilvēka raksturu, talantiem un sūtību uz Zemes. Nevar, piemēram, cilvēkam ar vāju raksturu piešķirt vārdu, kurš uzliek it kā sūtību vai slogu. Viens no tādiem vārdiem ir Aleksandrs.
Ir arī vārdi, kuriem ir slikta enerģija. Latviešiem tāds vārds ir Gatis. Varbūt cilvēkiem ar šo vārdu dzīvē būs problēmas. Protams, apstākļus var mīkstināt uzvārda labvēlīgā ietekme vai laimīgs horoskops. Vispār neko nevar vērtēt viennozīmīgi.
Neiesaka bērnam dot vārdus, kas Latvijā ir pārāk izplatīti, piemēram, Jānis, Juris, Ilze, jo šiem vārdiem trūkst individualitātes. Tāpat arī nebūtu labi bērnu saukt tēva, mātes vai kāda cita radinieka vārdā, jo tad bērns saņem mantojumā šā konkrētā cilvēka karmu, tāpēc var būt sarežģīts mūžs. Ja nu tomēr vēlas bērnu nosaukt par godu kādam radiniekam, vajadzētu bērnam dot divus vārdus un ikdienā saukt viņu otrajā vārdā.
Var noteikt vārda atbilstību, neņemot vērā uzvārda atbilstību, bet labāk tomēr to darīt, jo varbūt vārds cilvēkam būs piemērots, bet neharmonēs ar uzvārdu, vai arī vārds derēs, bet uzvārds turpinās ietekmēt negatīvi. Jāpiemin arī uzvārda maiņa laulību gadījumā. Apprecoties un mainot uzvārdu, sieviete maina savu sūtību, jo nokļūst vīra ciltskokā. Mainot vārdu vai uzvārdu, cilvēks uzsāk jaunu ritmu.
Vārds var cilvēku ietekmēt gan pozitīvi, gan negatīvi. Ietekmi vārds, uzvārds var neizrādīt tūlīt, bet ar gadiem.
Ja vārds traucē dzīvot
Ko iesaka speciālisti, ja cilvēkam vārds vai uzvārds jau ir dots, bet viņš jūt, ka tas traucē dzīvot. Pirmkārt, dodot vārdu jaundzimušajam, vecāki varētu doties pie speciālista, iesniedzot vārdu variantus. Labāk, ja katram cilvēkam ir vairāki vārdi, pie tam vienu no tiem viņš neatklāj nevienam. Tas aizsargā. Šādam cilvēkam ir grūtāk vēlēt ļaunu, nav iespējams uzlikt lāstu.
Pieaugušajiem, kuriem radušās aizdomas par vārda neatbilstību, vai sievietēm, kuras apprecoties pieņēmušas vīra uzvārdu un jūt, ka dzīvē viss mainījies, arī ieteicams to pārbaudīt. Ja konstatēsiet, ka viens vai otrs, vai pat abi neder, tad varat mainīt vārdu, uzvārdu juridiski, vai izvēlēties sev citu vārdu (iesauku, mīļvārdiņu) un palūgt, lai tuvinieki, draugi un kolēģi jūs dēvē šajā vārdā.
Bieži dzirdam dažādus mīļvārdiņus. Daži patīk, citi - ne. Ir vārdi, kas vienu apvaino, bet citam patīk. Un ne jau tāpēc, ka miesās kuplai sievietei nepatiks, ja viņu dēvēs par kunkulīti, bet gan tāpēc, ka šī iesauka neharmonēs ar viņas iekšējo būtību.
Ir grūti dzīvot, ja cilvēku nelabvēlīgi ietekmē paša vārds, kuru ikdienā nākas dzirdēt, nosaukt un rakstīt! Tāpēc vēlams pret to attiekties nopietni, sevišķi, ja jūtat, ka dzīvē kaut kas neiet, kā vēlaties.
Sniedzam nelielu piemēru, lai varētu izskaitļot vārda skaitli un uzzināt, kādu ietekmi tas uz jums atstāj. Lai noteiktu vārda atbilstību, tomēr nāksies apmeklēt speciālistu, jo šo jautājumu bez sevišķām zināšanām astroloģijā un numeroloģijā aplūkot nav iespējams.
***
Skaitļu un alfabēta kods
1 - a, g, ļ, t
2 - ā, ģ, m, u
3 - b, h, n, ū
4 - c, i, ņ, v
5 - č, ī, o, z
6 - d, j, p, ž
7 -e, k, r
8 - ē, ķ, s
9 - f, l, š
***
Ciparu nozīme
Skaitlis 1
Enerģiskas, drosmīgas personības, kas prot rīkoties neordinārās situācijās. Nav ieteicams iesaistīties avantūrās, pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Finansiālajā ziņā cilvēki, kas prot pelnīt un arī tērēt. Nav pārāk radoši pēc dabas.
Skaitlis 2
Nemierīgi, emocionāli cilvēki, ar nepastāvīgu raksturu, pārāk satraucas par sīkumiem. Nedrīkst iesaistīties konfliktos. Būs labāk, ja dzīvē darbosies kopā ar draugiem, tuviniekiem.
Skaitlis 3
Daudzpusīgi, talantīgi un jautri cilvēki. Mīl dabu, sportu, mākslu. Dzīvē pastāv labas iespējas gūt panākumus, sevišķi - radošā profesijā. Labi saprotas ar bērniem.
Skaitlis 4
Cilvēki, kas var gūt panākumus zinātnē un tehnikā. Viņi ir stabili, uz viņiem var paļauties. Parasti par to liecina kuplais draugu pulciņš, kas vienmēr pavada šos cilvēkus.
Skaitlis 5
Šie cilvēki mīl brīvību, rīkojas neatkarīgi, neuzklausa padomus. Viņus aizrauj sports, ceļojumi, azarts, piedzīvojumi. Bieži vien piemīt nosliece filozofēt. Dzīvē iespējamas laimīgas nejaušības.
Skaitlis 6
Cilvēki, kas mēdz ieņemt augstus posteņus. Bieži vien politiķi. Gadās, ka vārdi nesaskan ar darbiem, bet šo kļūdu viņi dzīves laikā labo. Ja grib gūt panākumus, jāmācās piesaistīt apkārtējo uzmanību, iekarot uzticību.
Skaitlis 7
Reliģiozi cilvēki, ar tieksmi darboties mākslas, labdarības, pedagoģijas, filozofijas jomā. Daudz plāno, labi izprot citu vajadzības. Nemāk rīkoties ar naudu. Var būt talants zinātnes jomā.
Skaitlis 8
Darbīgi cilvēki, kas var gūt dzīvē panākumus, ja nenodarbosies ar sīkumiem. Ieteicams pievērsties senām mācībām, aizmirstiem vai neapgūtiem lauciņiem. Laba materiālā nodrošinātība.
Skaitlis 9
Autoritatīvas personības, kurām jādalās ar apkārtējiem dzīves pieredzē. Jāprot valdīt pār emocijām, nedrīkst atkāpties no saviem vārdiem, kļūt egoistiski. Jābūt saprotošiem pret līdzcilvēkiem.
***
Piemērs
Māra = 2+2+7+1=12=1+2=3
Tātad vārda "Māra" skaitlim
atbilst skaitļa 3 tālākminētais raksturojums. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka visas Māras ir apveltītas ar vienādām īpašībām. Tieši tāpēc, lai noteiktu, kāda personība ir konkrētais cilvēks, izskaitļo arī dzimšanas datumu un uzvārdu.

Citu datumu laikraksti

 • Tauriņam pa pēdām

  Maigonis Tauriņš ieāva kājas garos gumijas zābakos, jakas kabatā iestūķēja baltā papīrā ietītu sviestmaizi un uzmeta galvā zaļu naģeni. - Ilgi būsi?...

 • Palīdzēs atrast nozagtus suņus

  Pārtikas un veterinārā dienesta Alūksnes pārvalde palīdzēs atrast īpašniekiem nozagtus suņus, kas, iespējams, atrodas Talsu rajona Ģibuļu pagasta...

 • Jauniešus pārņem datorspēļu trakums

  Datorspēles nav jaunums. Jau vairāk nekā desmit gadus dažādas spēles ir pieejamas bērniem un ne tikai.Datorspēles nav jaunums. Jau vairāk nekā desmit...

 • Nedēļu bez autotransporta

  Kopš ES valstīs uzsākta tradīcija ik gadu organizēt Eiropas mobilitātes nedēļu, krietni mainījusies cilvēku attieksme pret piesārņojumu, kuru ikdienā...

 • Vai tu esi ES eksperts

  1. Kas ir Eiropas Komisijas prezidents?1. Kas ir Eiropas Komisijas prezidents? a) Romano Prodi; b) Žaks Delors; c) Martijs Ahtisāri; d) Žaks...

 • Komisija grib redzēt tīrāku Eiropu

  Jaunākajā Eiropas Vides aģentūras ziņojumā secināts, ka lielākajās Eiropas pilsētās mirušo 60 tūkstošu iedzīvotāju nāves cēlonis ir ilgtermiņa gaisa...