Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Varēs piedalīties dubļu cīņās Igaunijā

No 25. līdz 27.jūlijam Vastse - Roosa (Igaunijā), Mežabrāļu saimniecībā būs "Pierobežas zaļumballe 2003" jeb Neticamā nedēļas nogale, uz kuru var doties arī visi interesenti no Latvijas.

No 25. līdz 27.jūlijam Vastse - Roosa (Igaunijā), Mežabrāļu saimniecībā būs "Pierobežas zaļumballe 2003" jeb Neticamā nedēļas nogale, uz kuru var doties arī visi interesenti no Latvijas.
"Piektdien, 25.jūlijā, no pulksten 12.00 būs atvērtas bezmaksas telšu vietas. Pulksten 20.30 harmonikas spēlēs Alo Piho, bet pulksten 21.00 paredzēta tautas un studentu vienību dziesmu atcerēšanās, kurā varēs uzstāties visi, kas vēlas. Savukārt no pusnakts risināsies nerātno dziesmu sacensības, kuru laikā noskaidros publikas mīluli," stāsta Alūksnes rajona padomes galvenā speciāliste - tūrisma darba organizatore Kristīne Vimba.
26.jūlijā paredzēta visplašākā izklaides programma. No pulksten 9.00 līdz 11.00 būs mežabrāļu brokastis, bet no 10.00 līdz 11.00 - sacensību "Mehkamaa spēles" dalībnieku reģistrācija.
"Spēles ilgs no pulksten 11.00 līdz 16.00. Tajās būs kanoe brauciens, cīņas uz baļķa, staigāšana pa virvi, skrējiens ar alus mucu, siles sprints, laušanās ar rokām, sacensības volejbolā, futbolā un citas aktivitātes. Pulksten 12.00 notiks Veru apriņķa meistarsacīkstes kīkingā (šūpošanās) Igaunijas kausa etaps, 16.00 paredzētas dubļu cīņas, bet 19.00 - turku futbols starp Igaunijas un Latvijas komandām," saka K. Vimba.
No pulksten 21.00 sāksies vakara ballītes. Laikā no 21.00 līdz 23.00 uzstāsies iesildītājgrupas no Latvijas, no pulksten 21.00 līdz 22.00 būs bezmaksas mežabrāļu azaids, 22.30 - lielā ugunskura aizdedzināšana, pulksten 23.00 koncertēs ansamblis "Terminaator". Tā uzstāšanās laikā pirmajā starpbrīdī risināsies tradicionālais dziesmu karš starp igauņiem un latviešiem, pulksten 24.00 būs uguņošana, bet no pulksten 01.00 - diskotēka līdz rītam. To vadīs dīdžeji no Latvijas un Igaunijas.
"Svētdien, 27.jūlijā pulksten 10.00, uz Mežabrāļu veikala kāpnītēm būs dzirdamas galvas lāpāmās dziesmas. Tās izpildīs Tundu grāfs un Tikri Volli, fona dziedātāji būs citi spējīgie. Šī būs atvadīšanās diena, citas aktivitātes nav paredzētas," norāda K. Vimba.
Divu dienu biļete uz pasākumu maksās 100 Igaunijas kronas, bērniem un pensionāriem - par puscenu, cilvēkiem, kuru augums nesasniedz vienu metru - bez maksas. Arī telšu vietas būs bez maksas, uz vietas varēs iegādāties ēdienus, dzērienus, vizināties ar motorlaivu un zirga pajūgiem.
Apes - Vastse Roosa robežpunkts strādās visu diennakti no 26. uz 27.jūliju. Šķērsojot robežu, nepieciešama pase, bērniem - pase un dzimšanas apliecība, bērniem, kas vēlas uz pasākumu braukt bez vecākiem citu pieaugušo uzraudzībā - arī vecāku uzrakstīta pilnvara.

Citu datumu laikraksti

 • Kam nevajadzētu augt dārzā?

  Ražo trīs veidu sēklas. Viena no uzmācīgākajām nezālēm ir baltā balanda, kas atšķirībā no nātrēm ravētājiem ir tīkamāka, bet, ļaujot tai sasēties,...

 • Pasmaidi!

  Draiskās spēles. Spēle "Modinātājs". Pieci cilvēki sarunā dienas gaitā visur iet kopā. Viens no viņiem ir modinātājs, kurš jebkurā vietā pilsētā...

 • Piedāvā pasākumus dažādām gaumēm

  Atpūtas pasākumi. 12.jūlijā pulksten 14.00 Gulbenes rajona Jaungulbenes pilī notiks "Pils svētki".Atpūtas pasākumi 12.jūlijā pulksten 14.00 Gulbenes...

 • Upe

  Kāds, kura balsi viņa labi atmin! Ansis! Dārtai pār augumu pārskrien vieglas tirpas, viņa nespēj spert vairs ne soli, nejusts reibonis apņem viņas...

 • Būs pieejami līdzekļi no Eiropas Sociālā fonda

  Eiropas Sociālais fonds ir Eiropas Savienības finanšu instruments cilvēkresursu attīstībai un darba tirgus apstākļu uzlabošanai, kas ilgtermiņā...

 • Kāpēc nenotika "t.A.T.u." koncerts

  Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ lasiet: Laimas Vaikules uzdzīve Maskavā.Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ lasiet: Laimas Vaikules uzdzīve...