Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Varēsim balsot par savu uzņēmēju

Gaujienas pagasta padome izvirzījusi SIA "Lienama - Alūksne" īpašnieces Gundegas Sauškinas kandidatūru titulam "Kapitāla biznesa cilvēks".

Gaujienas pagasta padome izvirzījusi SIA "Lienama - Alūksne" īpašnieces Gundegas Sauškinas kandidatūru titulam "Kapitāla biznesa cilvēks".
Šogad lietišķās informācijas dienesta izdotā žurnāla "Kapitāls" titula ieguvēja noteikšanas moto ir "Leposimies ar vietējiem uzņēmējiem!", tāpēc pašvaldība cer, ka arī citi rajona iedzīvotāji atbalstīs viņu kandidāti.
"Arī iepriekšējos gados Gundega ir bijusi viena no mūsu kandidātēm. Šoreiz pastāstījām, ko viņa ir paveikusi Kalnapurvā piecu gadu laikā. Tur astoņos hektāros iestādītas lielogu dzērvenes, kas dod ražu. Tagad viņa paplašina lielogu melleņu platības. Uzņēmēja domā stādīt arī rabarberus un ķiršu dārzu. Viņa pērk lauksaimniecībā izmantojamu zemi, un mēs zinām, ka tā būs apstrādāta. Turklāt uzņēmējdarbībā tiek iesaistīti pagasta cilvēki," stāsta Gaujienas pagasta padomes attīstības un teritoriālās plānošanas speciāliste Inese Eglīte.
Pašvaldībā atzinīgi vērtē uzņēmējas morālo un materiālo atbalstu. G.Sauškina nekad nav atteikusi iepazīstināt interesentus ar savu darbu, aizbildinoties ar laiku trūkumu vai citiem iemesliem. "Gundega ir dāsna. Viņa ir gaiša un sirsnīga. Ar smaidu un optimismu spējusi pārvarēt grūtības," viņa raksturo kandidāti.
Tagad izdevniecības "Lietišķās informācijas dienests", žurnāla "Kapitāls" un Latvijas Darba devēju konfederācijas izveidota ekspertu komisija vērtē kandidātus. Lai gan desmit finālistus paziņos tikai 1.decembrī, žurnāla "Kapitāls" redaktore Mārīte Šperberga ļauj cerēt, ka starp tiem būs arī Alūksnes uzņēmējs. Alūksnes rajona padome, tautsaimnieku apvienība "ALTA" un abu rajona laikrakstu redakcijas izvirzījušas SIA "Apes koks" un SIA "Grūbes Hidro" īpašnieku Dzintaru Raibekazu. Par vienu no viņiem varēsim rakstīt vēstules vai balsot pa e-pastu līdz 24.decembrim. Galvenās balvas - sudraba "Sauleskoka" - ieguvēju uzzināsim 12.janvārī.

Citu datumu laikraksti