Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vasaras sezonu vieglatlēti sāk ar medaļām

Ventspilī no 8. līdz 11.maijam risinājās Jaunatnes olimpiādes vieglatlētikas sacensības sporta meistarības grupai.

Ventspilī no 8. līdz 11.maijam risinājās Jaunatnes olimpiādes vieglatlētikas sacensības sporta meistarības grupai. 3000 metru skrējienā sudraba medaļu izcīnīja alūksniete Ilona Marhele, bet alūksniete Zaiga Neidere lodes grūšanā - bronzas medaļu, aizgrūžot lodi 11,20 metrus.
Šīs sacensības ir viens no lielākajiem kompleksajiem pasākumiem valstī, kurā šogad piedalījās arī seši vieglatlēti no Alūksnes.
"I. Marhele izcīnīja arī 4.vietu 1500 metru skrējienā. Viņa tikko bija atgriezusies no Valsts jaunatnes izlases treniņnometnes Košicē, uzturēšanās izdevumus tajā sedza Alūksnes pilsētas dome un Latvijas Vieglatlētu savienība. Nometnē paveiktais lielā apjoma treniņu darbs rezultātos vislabāk būs redzams maija beigās," priecājas Alūksnes Bērnu un jauniešu sporta skolas vieglatlētikas treneris Ilgvars Vaskis.
Viņš norāda, ka ceļu uz jaunatnes izlasi turpina alūksniete Zaiga Neidere. Šajās sacensībās viņa gandrīz par pusotru metru laboja personīgo rezultātu lodes grūšanā un izcīnīja bronzas medaļu. "Protams, mūsu vieglatlētiem bija arī neveiksmes, tā rezultātā nācās samierināties ar vietu dalībnieku saraksta beigās, bet konkurence bija sīva - tikai spēcīgākie Latvijas vieglatlēti," saka I. Vaskis.
Labus rezultātus Latvijas atklātajās studentu sacensībās uzrādīja arī alūksnietis Artūrs Lazdekalns. "Tāpat kā Ilona, arī Artūrs bija tikko atgriezies no treniņnometnes Košicē. 1500 metru skrējiena distanci viņš veica 3,57 minūtēs, izcīnot 3.vietu," akcentē I. Vaskis.
Savukārt 17.maijā Valmierā risinājās valsts jaunatnes izlases pārbaudes sacensības. Tur Artūrs guva 1.vietu junioru - pieaugušo konkurencē 800 metru skrējiena distancē ar rezultātu 1,57 minūtes.
"Šajā pašā grupā alūksnietis Raitis Teterovskis 400 metru barjerskrējienā ieguva 6.vietu ar rezultātu - viena minūte, kas ir viņa personiskais rekords. 100 metru skrējienā jaunietēm fināla pirmajā astoņniekā iekļuva Diāna Krutkina, bet Ilona Marhele laboja personisko rezultātu 1500 metru skrējienā (4,45 minūtes) un iekļuva 3.vietā. Zaiga Neidere izcīnīja 2.vietu, uzrādot par sešiem centimetriem labāku rezultātu nekā viņas sīvākā konkurente no Talsiem," stāsta I. Vaskis.
Viņš uzsver, ka 18.maijā Rīgā notika Latvijas Jaunatnes sporta centra vieglatlētikas sacensības. "Jaunākajā vecuma grupā no alūksniešiem vislabāk startēja Agita Priede un izcīnīja 3.vietu augstlēkšanā. Uzteicams ir arī Baibas Leites un Lindas Briediņas starts, jo meitenes iekļuva pirmajā sešniekā," saka I. Vaskis.
Nākamās lielākās sacensības vieglatlētiem būs 30. un 31.maijā - Vieglatlētikas meistarsacīkstes valsts junioru un jaunatnes vecākajai grupai.

Citu datumu laikraksti

 • Uzzini par sevi internetā

  Informāciju tehnoloģiju uzņēmums "Lursoft IT" ir papildinājis elektroniski pieejamo informāciju pakalpojumā "Tavi dati".Informāciju tehnoloģiju...

 • Vai ir nepieciešams nodrošināt valūtu ar zeltu?

  20.gadsimta sākumā centrālajās bankās bija lieli zelta krājumi, jo tolaik gandrīz visas pasaules valūtas bija piesaistītas zeltam un nodrošinātas ar...

 • Kā iemācīties teikt komplimentus?

  Žurnāla "Mans Īpašums" maija numurā lasiet: mājoklis:ja nepieciešams remonts.Žurnāla "Mans Īpašums" maija numurā lasiet: mājoklis:ja nepieciešams...

 • Upe

  - Mamm, es redzēju nelabu sapni! - viņš vēl samiegojies, raudādams teic.2. - Mamm, es redzēju nelabu sapni! - viņš vēl samiegojies, raudādams...

 • Nav pasaulē vietas, kur nebūtu ukraiņu

  Ukraiņu vēsture Latvijā sākas aptuveni 19.gadsimtā. Pirms 1. pasaules kara ukraiņu diaspora nav bijusi liela - aptuveni trīs līdz četri tūkstoši...

 • Policija imformē

  Iet bojā vīrietis. Ugunsdzēsēji 12.maijā informējuši policiju, ka Pededzes pagastā ugunsgrēkā gājis bojā 1953.gadā dzimis vīrietis.Iet bojā...