Vecāku klubiņā runās par bērnu pienākumiem

Šodien ikviens interesents ir aicināts uz Vecāku klubiņa kārtējo nodarbību Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā. Šoreiz vecākiem būs tikšanās ar Latvijas vecāku apvienības “Visi” Vidzemes novada koordinatori Dzintru Kozaku no Cēsīm.

Šodien ikviens interesents ir aicināts uz Vecāku klubiņa kārtējo nodarbību Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā. Šoreiz vecākiem būs tikšanās ar Latvijas vecāku apvienības "Visi" Vidzemes novada koordinatori Dzintru Kozaku no Cēsīm.
Viņa informēs par apvienību "Visi" un vecāku aktivitātēm Cēsīs, kā arī citviet Latvijā. Tiks runāts par to, kādēļ pedagogiem un vecākiem nepieciešams sadarboties, kopīgais un atšķirīgais šajā sadarbībā, kā audzināt laimīgu bērnu, kā bērnam radīt piederību mājai un klasei, kā vecākiem izrādīt mīlestību pret bērnu, par vecāku un pedagogu tiesībām, par bērnu pienākumiem.
"Uz šo tikšanos ir aicināti visi, kuri ir vecāki, vecvecāki, krustvecāki vai citādāk izjūt atbildību, ieinteresētību par bērnu nākotni. Tikšanās laikā tiks pārrunāts ļoti daudz aktuālu tēmu gan pedagogiem, gan vecākiem. Nodarbība sāksies pulksten 17.00," saka Vecāku klubiņa pārstāve Laura Pope.
Vecāku klubiņš Apes vidusskolā darbojas jau otro gadu. Tā darbībā aktīvi iesaistījušās trīs skolotājas - L.Pope, Anna Vahere un Irēna Meistere.

Citu datumu laikraksti

  • Bērniem un jauniešiem rīko estrādes konkursu

    Kultūras portāls SVLV (www.sv.lv) sadarbībā ar Ozolnieku tautas namu un Ozolnieku novada domi 14.maijā organizēs trešo bērnu un jauniešu estrādes...

  • Pašvaldībā ir jauna sekretāre

    No šodienas, 12.aprīļa, Zeltiņu pagasta padomē sekretāres pienākumus veiks Anita Gasperte.No šodienas, 12.aprīļa, Zeltiņu pagasta padomē sekretāres...

  • Aizdegas ventilācijas iekārta

    10.aprīlī pulksten 6.03 Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Alūksnes brigāde saņēma izsaukumu uz SIA “Alta S” maizes kombinātu.10.aprīlī...