Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veco dzirnavu noslēpums

Kā pa sapņiem Alīda juta, ka viņa tiek celta un ārsts izrīko medmāsu. Kad nepatīkamā kuņģa skalošanas procedūra bija garām, sieviete pamazām atjēdzās.

Kā pa sapņiem Alīda juta, ka viņa tiek celta un ārsts izrīko medmāsu. Kad nepatīkamā kuņģa skalošanas procedūra bija garām, sieviete pamazām atjēdzās.
- Kas ar mani notika? - izmocītā balsī viņa jautāja, gulēdama uz kušetes. - Nē, es nevaru palikt slimnīcā, man jādodas mājās. - Alīda sāka protestēt, jo bija saklausījusi ārsta rīkojumu kādā palātā sagatavot gultu.
- Bijāt saindējusies, - ārsts atbildēja. - Ko jūs sliktu ieēdāt?
- Nezinu, - Alīda apsēdās un lūkoja pasmaidīt. - Vai es varu iet?
- Nedomāju gan, - ārsts sausi atteica. - Jātaisa asins analīzes un jānogaida, vai reiboņi neatkārtosies.
- Es tagad jūtos labi. Tiešām, - Alīda uzslējās kājās. - Laikam vainīgi būs gaļas pīrādziņi, ar kuriem cienāja draudzene. Man tie nelikās pirmā svaiguma.
- Labi, - ārsts beidzot piekrita. - Asins analīzes gan uztaisīsim. Ja paliks slikti, sauciet ātro palīdzību. Pirmdien atnāciet, būs analīžu rezultāti. Cerēsim, ka visa vaina pīrādziņos.
Slimnīcas pagalmā Alīda noslaucīja no soliņa sniegu un apsēdās. Sajūta bija tāda, it kā viņa būtu gulējusi slimības gultā veselu mēnesi. Pamazām tukšuma sajūta smadzenēs atkāpās, tomēr sieviete nesteidzās prom. Viņa ieklausījās sevī, vai reiboņi neatkārtosies.
Gaļas pīrādziņus viņa nebija ēdusi, tikai sameloja dakterim, lai viņu nepaturētu slimnīcā. Saindējās! Ar ko?! Vakariņās ēda to pašu ko Reinis un viesi. Brokastīs kafija un ar pienu aplietās auzu pārslas, kurām bija pievienojusi medus karoti un riekstus. Šo ēdienu viņa lietoja vairākus gadus, tā bija nodeva skaistumam. Saindējās! Bet kā? Produkti svaigi, viss garšīgs. Stop! Alīda no atziņas salēcās. Pirms gulētiešanas Reinis atnesa kokteiļa glāzi. Lai viņai labāk nāktu miegs, lai būtu vairāk spēka viņu mīlēt, Reinis vēl jokoja. Nevar būt, ka vīrs vēlas viņu noindēt. Varbūt nelabi palika no kā cita?
Nē, pārāk daudzas sagadīšanās ir notikušas pēdējā laikā, Alīda sprieda. Solārijs, mašīna, tagad inde. Nejaušības? Viņu kāds mēģina nogalināt, Alīda ar šausmām izsecināja. Vai tiešām Reinis?
* * *
Vivitas Dzelmes vīrs uzreiz pēc nepatīkamā atgadījuma solārijā, policijā uzrakstīja iesniegumu, motivēdams, ka kāds tīšuprāt gribējis sievai nodarīt riebeklību. Uzpūtīgs un lepns Dzelmes kungs ikvienu uzlūkoja ar aizdomām. Lai kā Niks Zvirbulis centās nomierināt dusmīgo vīru, tas viņam neizdevās. Dzelme noskaitīja veselu virkni argumentu, kādu kaitējumu ir nodarījuši salona darbinieki ne tikai Vivitai, kurai radās otrās pakāpes ādas apdegums, tas bija skandāls starpvalstu mērogā! Ar japāņiem, kuri bija ieradušies, lai investētu viņa firmu, nekādi nevarēja sazināties bez tulka palīdzības. Neviens cits, izņemot Vivitu, neprata japāņu valodu. Vai Niks var iedomāties, kādi zaudējumi tagad gaidāmi Dzelmes kungam?
- Iesniedziet prasību tiesā, -izmeklētājs ieteica.
- Katrā ziņā, - Dzelme aizgāja neapmierināts.
Niks vēlreiz pārskatīja negadījuma protokolu. Cietusī, Vivita Dzelme, nolēma savu sauļošanās laiku pārcelt. Tas izdevās , jo kāda Alīda Jaunzema piekrita Vivitas ierosinājumam mainīties vietām. Salona "Lēdija" saimniece, savukārt aizbildinājās ar to, ka viņiem darbā pieņemts jauns, nepieredzējis darbinieks, kurš acīmredzot kļūdījās. Paviršo strādnieku atlaidīs no darba, bet cietušajai apmaksās ārstēšanos.
- Hm, tā, tā, - Niks nosmīkņāja pie sevis. Dzelmes kungs šim salonam noplēsīs trīs ādas, par to nav šaubu.
Vienīgais, ko viņš varēja izdarīt - aprunāties ar nolaidīgo puisi, bet pirms tam vēl jāieskrien slimnīcā. Vakar viņam nebija izdevies nopratināt sievieti, jo tā jutās slikti. Un kā nu ne, ja cilvēkam atpakaļgaitā uzbrauc auto, notriec un aizmūk. Liecinieki, kuri tobrīd gadījās pagalmā, nespēja neko pateikt. Sarkans "Opel" tonētiem stikliem, autovadītāju neviens neievēroja. Ķer nu melnu kaķi tumšā istabā! Maz ticams, tomēr Niks ļoti cerēja, ka tieši Ksenija ieviesīs skaidrību notikušajā. Viņai vajadzēja redzēt mašīnas numuru.

Citu datumu laikraksti