Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veido pašvaldības saikni ar saziņas līdzekļiem

Alūksniete Gunita Tumševica ir 21 gadu veca studente, Latvijas Universitātē viņa otro gadu neklātienē studē jurisprudenci un Jelgavas Lauksaimniecības Universitātē ekonomiku - trešajā kursā.

Alūksniete Gunita Tumševica ir 21 gadu veca studente, Latvijas Universitātē viņa otro gadu neklātienē studē jurisprudenci un Jelgavas Lauksaimniecības Universitātē ekonomiku - trešajā kursā.
Nesen Gunita ir kļuvusi par domes informācijas aprites speciālisti. Viņa saka, ka vienlaikus nākas apgūt daudz jauna un tas nav viegli, bet ir interesanti. Viņa sadarbojas ne tikai ar vietsaziņas līdzekļu žurnālistiem, bet arī ar nacionālo mediju pārstāvjiem, ar SIA "Lattelekom" uzziņu dienestu 118, ar portālu www.tvnet.lv un citiem. Pagaidām darbā daudz kas vēl jāapgūst.
"Es vēl tikai apgūstu šo jomu, mācos. Visu jauno izzinu un apstrādāju," skaidro Gunita. Viņa nepaliek atbildi parādā arī vietējiem iedzīvotājiem, kas taujā pēc informācijas. "Ja nevaru uzreiz informēt, tad vienojamies, ka noskaidrošu un sazināsimies vēlāk. Ir prieks, ka varu cilvēkiem palīdzēt," saka Gunita.
Viņas dzīvē šobrīd katra diena ir jaunas informācijas apguve. Ekonomika un jurisprudence ir divas nozares, kas prasa neatlaidību un regulāru darbu, arī darbs domē prasa lielu atdevi. Līdz ar to gan darbs, gan brīvais laiks Gunitai ir detalizēti izplānots.
Iespēja strādāt domē, kā uzskata viņa, ir labvēlīgs likteņa pavērsiens. "Ilgi domāju, vai uzņemties šo darbu, vai spēšu apvienot mācības ar veicamajiem darba pienākumiem, bet apsvēru, ka jāizmanto iespēja, kas man ir radusies. Un zinu, ka tā ir bijusi pareiza izvēle. Skolas un studiju laikā gūtās zināšanas par pašvaldības darbu tagad varu lietot praksē. Tas ir liels ieguvums. Negribu piekrist jauniešiem, kas saka, ka Alūksnē nav nekādu izaugsmes iespēju. Nenoliedzami ir grūti, bet ne neiespējami. Patiesībā viss ir pašu rokās. Esmu pateicīga Alūksnes pilsētas domei par radīto iespēju," stāsta Gunita.

Citu datumu laikraksti