Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veidos Latvijas Kempingu asociāciju

Apzinot vairākus Latvijas kempingus, SIA "Nemo parks" ir radusies ideja veidot sabiedrisku organizāciju - Latvijas Kempingu asociāciju, kur apvienotos kempingu, sporta un atpūtas bāzu, kā arī labiekārtotu stāvlaukumu īpašnieki.

Apzinot vairākus Latvijas kempingus, SIA "Nemo parks" ir radusies ideja veidot sabiedrisku organizāciju - Latvijas Kempingu asociāciju, kur apvienotos kempingu, sporta un atpūtas bāzu, kā arī labiekārtotu stāvlaukumu īpašnieki.
Tajā aicināti iesaistīties arī Alūksnes rajona tūrisma cilvēki.
"Sākotnējie asociācijas mērķi būtu pārstavēt asociācijas biedru profesionālās intereses valsts institūcijās un citās organizācijās. Sadarbībā ar valsts institūcijām izdot kvalitatīvus informatīvos materiālus un kartes par kempingiem, to atrašanos un piedāvātajiem pakalpojumiem; izveidot un uzturēt kvalitatīvu interneta vortālu (www. camping.lv); reklamēt Latvijas kempingus, piedaloties un izplatot materiālus starptautiskās ar tūrismu saistītās izstādēs; veicināt savstarpējo informācijas, pieredzes apmaiņu un sadarbību. Tāpat asociācijā aktualizētu jautājumus, kas saistīti ar kempingu, sporta un atpūtas bāzu sertificēšanu," stāsta SIA "Nemo Parks" projektu direktore Dace Markvarte.
"Lai mēs varētu apzināt pēc iespējas vairāk potenciālos šādas asociācijas biedrus, būtu labi, ja mūsu iecerei atsauktos ikviens ieinteresēts uzņēmējs vai cits ar tūrismu saistīts interesents no ikviena Latvijas rajona," saka D. Markvarte.
Sīkāku informāciju var saņemt, zvanot pa tālruni 7614730, vai sazinoties ar D.Markvarti pa elektronisko pastu ([email protected]).

Citu datumu laikraksti

  • Viņš izvēlējās jaunu kombainu, nevis mīļoto sievieti

    Divi mēneši pagājuši, kopš Ludmila zaudēja darbu un viņai izjuka attiecības ar mīļoto cilvēku, taču joprojām viņa par to domā katru dienu.Divi mēneši...

  • Dosies uz sacensībām

    Pieci Alūksnes kinologi rīt, 9.novembrī, dosies uz Smilteni, lai piedalītos Latvijas čempionātā suņu nacionālajā daudzcīņā un vienlaikus arī...

  • Cepts sams ar citronu un medu

    Ikdienā ēdienkartes dažādošanai gaļu var aizstāt ar zivīm, kas ir bagātas ar olbaltumvielām un fosforu. Zivis var gatavot daudzveidīgi.Ikdienā...