Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veidos televīzijas raidījumu par pagasta pamatskolu

Rīt Bejas pamatskolā ieradīsies Latvijas televīzijas filmēšanas grupa, kas par skolu veidos raidījumu "No sirds uz sirdi".

Rīt Bejas pamatskolā ieradīsies Latvijas televīzijas filmēšanas grupa, kas par skolu veidos raidījumu "No sirds uz sirdi". Šādu iespēju skolai sarūpēja tās krustvecāki Ilmārs un Sāra Zaksi.
"No tā laika, kad muzicēju un uzstājos televīzijā, man ir paziņas. Kopā mums ir iespēja izveidot Valentīna dienai veltītu raidījumu "No sirds uz sirdi" par Bejas pamatskolu. Tā bērniem būtu iespēja redzēt, kā top raidījumi," stāsta I. Zakss.
"Es vēlos, lai raidījumā parāda lauku skolu un tās audzēkņus. Pārsvarā televīzijā var vērot pārraides par Rīgu un tās cilvēkiem, bet vajag arī parādīt, ko laukos dara Valentīna dienā. Raidījumā stāstīs, kas ir Valentīna diena un ko tajā dara visā pasaulē," saka I.Zakss.
"Mēs gribam, lai visi zina par šo skolu. Protams, raidījumā atspoguļos arī Ziemassvētkos notikušā ugunsgrēka sekas skolā. Ceram, ka atsauksies vēl kāds labvēlis, kas ziedos līdzekļus, lai veiktu remontu," norāda I.Zakss.
Latvijas televīzijas 1.programmā raidījumu varēs vērot 14.februārī.

Citu datumu laikraksti

  • Mīlestība dažādos laikos

    Vēsturi allaž ir veidojuši aktīvi un darbīgi cilvēki, un tiem blakus ir atradies partneris, kam bieži vien ir liela nozīme lēmumu pieņemšanā.Vēsturi...

  • Darbarīki sniega tīrīšanai

    Sinoptiķi solīja, ka šajā nedēļā sniegs nokusīs visā Latvijā. Tomēr Alūksnes un Gulbenes rajonā par tā trūkumu nevar sūdzēties, turklāt vakar atkal...

  • Šovā cīnīsies par balvu

    Pirmdien, 27. janvārī, LNT kanālā pulksten 22. 00 sāksies “Mūzikas video 2003” atklāšanas šovs, kurā piedalās desmit grupas, kas sacentīsies par...