Veiksmīgi prezentē Alūksni

No 29.marta līdz 1.aprīlim Alūksnes pilsētas dome un Alūksnes pilsētas domes un Jaunalūksnes pagasta padomes kopīgā pašvaldību iestāde “Alja” piedalījās 14. Baltijas reģionālajā aktīvās atpūtas un sporta izstādē “Atpūta un sports 2007”.

No 29.marta līdz 1.aprīlim Alūksnes pilsētas dome un Alūksnes pilsētas domes un Jaunalūksnes pagasta padomes kopīgā pašvaldību iestāde "Alja" piedalījās 14. Baltijas reģionālajā aktīvās atpūtas un sporta izstādē "Atpūta un sports 2007", kas notika Ķīpsalā.
Alūksnes pilsētas domes un "Aljas" stenda noformējumu veidoja mākslinieks Ivars Vecāns, bet izstādes atklāšanā piedalījās domes priekšsēdētājs Viktors Litaunieks, izpilddirektore Iveta Zaķe un izglītības, kultūras un sporta darba organizatore Iveta Kovtuņenko. Vienlaikus notika arī laivu un motosporta izstāde. Vērtējot Alūksnes pilsētas domes dalību izstādē, I.Kovtuņenko uzsver, ka Alūksne ir vienīgā pilsēta, kas piedalās izstādē, reklamējot savu atpūtas piedāvājumu klāstu.
"Pirmo reizi Alūksne šajā izstādē tika pārstāvēta 2003.gadā. Toreiz izstāde aizņēma pusi vienas Ķīpsalas halles. Tagad izstādes apjoms ir palielinājies un tajā var iepazīties ar visu, kas vien cilvēkam var noderēt atpūtai un sportam," saka I.Kovtuņenko. Viņa atzīst, ka daudzi Alūksnes pilsētas domes stenda apmeklētāji jau atpazinuši Alūksnes ezeru, Pilssalu un to piedāvātās nenovērtējamās atpūtas iespējas no iepriekšējiem apmeklējumiem. Sadarbības iespējas apliecinājuši Latvijas Televīzijas pārstāvji.
Pašvaldību iestādes "Alja" direktors Igors Zvejnieks izstādi vērtē kā izdevušos. Viņš stendā bija sastopams visas četras dienas un stāsta, ka izstādes apmeklētāji interesējušies par Alūksnē plānotajiem pasākumiem, makšķerēšanas iespējām, makšķerēšanas un spiningošanas sacensībām ezerā, atpūtu kaimiņvalsts Igaunijas pierobežā, konkrētiem tūrisma maršrutiem.
"Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad izstādes notika divās zālēs, tāpēc bija ērtāk gan stendos strādājošajiem, gan apmeklētājiem. Izstāde bija plaša, un tas, manuprāt, liecina par tās popularitāti. Apmeklētājus īpaši piesaistīja stendā demonstrētie videomateriāli par Alūksni. Bija daudz lietišķu sarunu par sadarbību, piemēram, iespēju rīkot laivu prezentācijas interesentiem Alūksnes ezerā. Tika iegūts daudz informācijas par laivām un citiem ūdens transportlīdzekļiem, to pārvadāšanas piekabēm. Šo informāciju labprāt varu sniegt arī citiem interesentiem. Prieks, ka alūksnieši šogad aktīvi apmeklēja izstādi," uzsver I.Zvejnieks.

Citu datumu laikraksti

  • Copes kalendārs

    6. – 7.aprīlis Sliktas copes dienas. Vislabāk šajās dienās makšķerēt upēs – gan lielās, gan mazās.6. – 7.aprīlis Sliktas copes dienas. Vislabāk...

  • Receptes

    Makšķernieka zivju konservi. Nepieciešams: 1,5 kilogrami zivju (asari, līdakas vai raudas), pieci lieli sīpoli, glāze rīsu, glāze eļļas, trīs...

  • Ziemerietis bebru medībām gatavojas kā karam

    Beigusies bebru medību sezona, kas bija noteikta līdz 31.martam. Ziemeru mednieks Imants Auseklis katru sezonu nomedī 10 – 12 bebrus. Tas nozīmē, ka...