Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veiksmīgi startē vokālistu konkursā “Jaunās zvaigznes”

Četras Alūksnes rajona jaunietes – Santu Sāri, Ilzi Ērmani no Apes, Līvu Zariņu, Elīzu Zālīti no Alūksnes - nedēļas nogalē Valkā izvirzīja komponista Imanta Kalniņa konkursa "Jaunās zvaigznes" pusfinālam.

Četras Alūksnes rajona jaunietes – Santu Sāri, Ilzi Ērmani no Apes, Līvu Zariņu, Elīzu Zālīti no Alūksnes - nedēļas nogalē Valkā izvirzīja komponista Imanta Kalniņa konkursa "Jaunās zvaigznes" pusfinālam. Jaunietes ir vokālās pedagoģes Sigitas Taivānes un Sandras Oto audzēknes.
L. Zariņa izpildīja komponista dziesmu "Man bij(a) dziesmu vācelīte" no mākslas filmas "Maija un Paija", S. Sāre dziedāja dziesmu "Es gribu kļūt par roku lēnu", E. Zālīte – "Mākonītis un mākonīte", bet I. Ērmane – "Mērijas un Džona duetu".
"Konkursa atlases kārtā startēja 52 dalībnieki no Alūksnes, Gulbenes un Valkas rajona. Pārsvarā tie bija vidusskolas vecuma jaunieši. Esmu ļoti gandarīta par konkursa rezultātiem. Uz nākamo atlases kārtu izvirzīja 13 dalībniekus, no kurām trīs ir manas audzēknes un Santa no Apes," saka S. Taivāne.
Ar konkursa rezultātiem ir apmierināta arī S.Oto. "Protams, izpildījumā kaut ko vajadzēs izmainīt, uzlabot un ieviest ko jaunu. Bija patīkami dzirdēt klausītāju atsauksmes, ka apenieši ir labi un skanīgi nodziedājuši.
No Apes konkursā piedalījās arī Santa Zeltiņa, kas bija viena no jaunākajām dalībniecēm, Gunita Polka, Ilva Karro un Diāna Pelaka," saka S. Oto.
S. Taivāne atzīst, ka komponista I. Kalniņa dziesmas ir grūtas. "Pērn, kad bija komponista Raimonda Paula konkurss "Jaunās zvaigznes", biju atlases kārtā Ludzā. Jāteic, ka tomēr šoreiz izpildījuma līmenis bija trīs reizes augstāks. Tagad būs ļoti daudz jāstrādā, jo konkurence ir sīva," akcentē S. Taivāne. Viņa vērtē, ka augsts izpildījuma līmenis bija Valkas dziedātājiem.
Pusfināls paredzēts 4.maijā Ogrē. Savukārt 18.martā trīs meitenes no Alūksnes – Eva un Kaiva Molleres un Ieva Bistrova - startēs pirmajā atlases kārtā Limbažos.

Citu datumu laikraksti