Solārijs ir kā profilaktisks un norūdošs līdzeklis veseliem cilvēkiem, tas mazina saules deficītu, uzlabo imunitāti.
Solārijs ir kā profilaktisks un norūdošs līdzeklis veseliem cilvēkiem, tas mazina saules deficītu, uzlabo imunitāti, ir ieteicams elpošanas orgānu saslimšanas (bronhīts, traheīts, pneimonija, bronhiālā astma), reimatisma, aterosklerozes, gastroduadenālās čūlas, angīnas, stomatīta, radikulīta, osteohondrozes, kaulu lūzumu, sasitumu, sastiepumu, psoriāzes, ekzēmas gadījumos, kā arī uzlabo potenci vīriešiem.
Sauļoties nav ieteicams:
cilvēkam ar iekšķīgiem traucējumiem (izņemot gadījumus, ja sauļošanos ir atļāvis ārsts),
ja ir aizdomas par kādu ļaundabīgu saslimšanu,
ja ir daudz dzimumzīmju - par sauļošanos ieteicams konsultēties ar ārstu,
grūtniecēm, ja ir vēlme sauļoties solārijā, vispirms jākonsultējas ar ārstu un pēc tam izcēlās atbilstoši aizsarglīdzekļi, arī sauļošanās laiks nevar būt ilgāks par piecām līdz 10 minūtēm,
ja lietojat atsevišķas medikamentu grupas (antibiotikas, antidepresantus, sulfanilamīdus un citus), var rasties nevienmērīgs, "plankumains" iedegums.
Labā solārijā lampas regulāri maina, āda ar katru reizi iegūst tumšāku iedegumu. Solārijam pēc katra apmeklētāja jābūt dezinficētam ar speciālu līdzekli. Blakustelpā jāatrodas dušai un dvielim. Apmeklētājiem piedāvā plašu solārija kosmētikas klāstu, ko iesaka speciālists.
Svarīgs ir solārija kalendārs:
sauļošanās pavasarī - novērsīs pavasara nogurumu un sagatavos ādu vasarai;
sauļošanās vasarā - sagatavos ādu atpūtai un iegūsiet skaistu iedegumu bez karsēšanās saulē (kas ir vairāk kaitīga);
sauļošanās rudenī - paildzina vasaras sajūtu, sniegs veselīgu un skaistu izskatu, sagatavos jūs ziemai;
sauļošanās ziemā - uzlabos garastāvokli, uzlabos veselību, padarīs jūs dinamiskāku un aktīvāku. Labs iedegums vizuāli "nometīs" pāris kilogramus.