Vēl var pieteikties “Spico būdu” celtnieki

Līdz pēdējai augusta dienai (pasta zīmogs) uz “Spicās Avīzes” redakciju var sūtīt pieteikumus konkursam.

Līdz pēdējai augusta dienai (pasta zīmogs) uz "Spicās Avīzes" redakciju var sūtīt pieteikumus konkursam.
Labāko būdu autori balvās saņems "Minoltas" fotoaparātus, galvenā balva ir dāvanu karte no "Fortuna Travel" ceļojumam uz kādu Baltijas valsti visai ģimenei.
Annas pagasta "Gaigalās" Signe, Mārcis un Ernests Felšāni oša kokā ir uzcēluši sešstāvu būdu. Pirms vairākiem gadiem viņu celtā "Nakts mājiņa" saņēma simpātiju balvu. Šovasar pusaudži "augstceltni" konkursam nav pieteikuši. Viņi vēlas to papildināt ar neparastu noformējumu un atbilstošu nosaukumu. Tiesa, varētu arī neatlikt un vēl paspēt pieteikties konkursam.
"Iepriekšējā vasarā celto būdu nojaucām un būvējām no jauna, lai tiktu pēc iespējas augstāk. No apmēram astoņu metru augstuma var redzēt tālu. Sevišķi patīk vērot bānīti, kad tas tuvojas Umernieku stacijai," stāsta Mārcis. Viņa brālēnam Ernestam sākumā bija bailes kāpt augšējos "stāvos", bet tagad ir pierasts. Oša galotnes zarus pieaugušie ir nozāģējuši, lai daudzstāvu būve nekļūtu bīstama tās iemītniekiem. Viņiem izdzīvošanas spēle kokā visu dienu, tikai trīs reizes nokāpjot lejā, vairs neliekas tik interesanta kā iepriekšējās vasarās.
Pieteikumi "Spicās Avīzes" redakcijā liecina, ka izdomas pusaudžiem netrūkst. Ir saņemtas Elfu, Ārstnieciskās, Pirātu, Rotaļu, Indiāņu, Rūķīšu un citu būdu fotogrāfijas. To celtnieki pretendē uz balvām četrās nominācijās. Papildu balvas saņems atsaucīgākie tēti un vectētiņi, kas piedalījušās celtniecības darbu organizācijā.
Entuziasms startēt konkursā zudis apenietes Lindas Tuvikenes komandai, kas rakstīja biznesa plānu būdas celtniecībai, bet nevajadzētu atmest ar roku iespējai, ja pirmajā reizē nav izdevies saņemt veicināšanas prēmiju. Līdz 18.oktobrim projektus var sūtīt uz redakciju. Piecu labāko ieceru autori katrs iegūs 60 latus savu projektu īstenošanai.

Citu datumu laikraksti

  • Kā izvairīties no viltotām latu monētām?

    Kā izvairīties no viltotām latu monētām? Lai cik labi aizsargāta un droša ir kādas valsts, arī Latvijas, nauda, noziedznieki to mēģina viltot.Kā...

  • Cels sporta kompleksu

    Alūksnes pilsētas domes deputāti nolēma atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku viceadmirāļa Gaida Andreja Zeibota lūgumu par zemes gabala piešķiršanu...

  • Bērnus rosina zīmēt

    Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija 2004. gada Eiropas Kultūras mantojuma dienās “100 apdraudētākie kultūras pieminekļi” izsludina...