Vēlas veicināt sadarbību

Pededzes pagasta pašvaldība nolēmusi piedalīties programmā “Interreg 3B” ar projektu, kura mērķis ir veicināt pārrobežu sadarbību.

Pededzes pagasta pašvaldība nolēmusi piedalīties programmā "Interreg 3B" ar projektu, kura mērķis ir veicināt pārrobežu sadarbību.
"Esam nodibinājuši kontaktus Igaunijā ar Kohla - Jervi. Projekts paredz abpusēju piedalīšanos ar finansējumu," informē Pededzes pagasta padomes priekšsēdētaja vietniece Daiga Vītola.
Projekta realizācija ietvers pieredzes apmaiņas braucienus folkloras, deju vai koru kolektīviem, regulāri organizējot krievu, latviešu un igauņu dienas. Paredzētas arī informatīvas aktivitātes, kā arī uzlabot infrastruktūru.
"Jaunlaicenē, iepazināmies ar Kohla - Jerves pašdarbniekiem. Pamazām izveidojusies saikne, ko vēlamies veidot vēl ciešāku," atklāj priekšsēdētājas vietniece.

Citu datumu laikraksti

  • Oktobris - zemliku mēnesis

    Šis ir laiks, kad, atstājot aiz sevis krāšņu lapu zeltu, dienu nomaina tumši violeta nakts, pilna mistikas, burvības un smeldzes.Šis ir laiks, kad,...

  • Zemes dienestā gatavojas reorganizācijai

    Līdz nākamā gada sākumam tiks pabeigta Valsts zemes dienesta reorganizācija, kas paredz mainīt zemes dienesta funkcijas un izveidot jaunu...

  • Alūksnē atver daudzveidīgu pakalpojumu biroju

    Alūksnē šonedēļ ir atvērts jauns Juridisko, grāmatvedības, tūrisma un lietišķo pakalpojumu birojs. To izveidojušas piecas alūksnietes - Ilze Rubene,...