Vēlas veidot Bēbīšu skolu

Alūksnes Jauno māmiņu skolas dalībnieces pēdējo šīs vasaras tikšanās reizi rīkoja brīvā dabā Alūksnes Pilssalā, kur atpūtās māmiņu un mazo bēbīšu tusiņā.

Alūksnes Jauno māmiņu skolas dalībnieces pēdējo šīs vasaras tikšanās reizi rīkoja brīvā dabā Alūksnes Pilssalā, kur atpūtās māmiņu un mazo bēbīšu tusiņā.
"Kopīgi analizējām, kas māmiņām ir paticis nodarbību laikā gada garumā. Atzinīgi vārdi skanēja par tikšanos ar psiholoģi Vēsmu Kalēju, dakteri Irēnu Putniņu no Rīgas, ārstu Valdi Reinertu un par pasākumiem, kas risinājās Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādē "Sprīdītis". Māmiņas atzina, ka no speciālistiem un citām māmiņām ir guvušas daudz vērtīgas informācijas," stāsta Alūksnes Jauno māmiņu skolas vadītāja Kristīne Vimba.
Māmiņas izteikušas vēlēšanos nākamajā gadā izveidot Bēbīšu skolu, kuru varētu apmeklēt bērni līdz trīs gadu vecumam. "Viņas izteica priekšlikumu, ka Alūksnes rajonā vajadzētu apzināt vietas un uzņēmumus, kuri rūpējas par bērnam labvēlīgas vides radīšanu. Ja būtu speciālists, kas māmiņas apmāca bērnu vingrošanā, viņas labprāt reizi nedēļā rīkotu atsevišķas tikšanās, kuru laikā kopīgi vingrotu ar saviem mazajiem. Izskanēja ierosme sarīkot vienu atsevišķu pasākumu tikai māmiņām, mazuļus atstājot tētu ziņā," klāsta K.Vimba.
Tikšanās laikā dalībnieces nolēma sākt dokumentēt Jauno māmiņu skolas vēsturi, apkopojot laikrakstos publicēto informāciju un fotogrāfijas no personiskajiem albumiem.

Citu datumu laikraksti

  • Jābūt iedvesmai, lai kaut ko paveiktu

    Katrs cilvēks ir kā milzīga dārgumu lāde, kurā katru gadu tiek iebērta jauna riekšava dzīves gudrības, kurā dalīties, ar ko lepoties.Katrs cilvēks ir...

  • Autobuss kursēs arī trešdienās

    Laikrakstam “Alūksnes Ziņas” satraukti pasažieri stāstīja, ka trešdien, 30.jūnijā, veltīgi pieturās gaidīja autobusu Alūksne - Mārkalne -...

  • Aicina pieteikties bērnu žūrijā

    Alūksnes pilsētas bibliotēka trešo reizi saņēmusi Kultūrkapitāla fonda atbalstu lasīšanas veicināšanas mērķprogrammā “Bērnu žūrija”.Alūksnes pilsētas...