Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vērsim nav ieteicams sēsties pie stūres

AUNS. Paklausiet draugu aicinājumam un izraujieties no ikdienas rūpēm un raizēm. Labvēlīgs laiks dzīvokļa remontam, kā arī dažāda veida fiziskajām aktivitātēm.

AUNS. Paklausiet draugu aicinājumam un izraujieties no ikdienas rūpēm un raizēm. Labvēlīgs laiks dzīvokļa remontam, kā arī dažāda veida fiziskajām aktivitātēm.
VĒRSIS. Būs palēnināta reakcija, rīkosieties gausāk un lēnīgāk nekā parasti. Nav ieteicams sēsties pie auto stūres, kā arī veikt pienākumus, kur nepieciešama zibenīga reakcija.
DVĪŅI. Kāds no darba kolēģiem var jūs nepamatoti aizskart, kas var novest pie nomākta garastāvokļa. Tomēr uz asumiem neatbildiet ar asu pretreakciju, labāk esiet asprātīgs un ar trāpīgu izteicienu nolieciet pāridarītāju pie vietas.
VĒZIS. Dažiem veiksmīgi realizēsies radošās idejas, kas izraisīs sajūsmu arī apkārtējos. Esiet uzmanīgs, neatstājiet savas mantas ilgi bez uzraudzības un ļaužu pūlī sargiet maciņu.
LAUVA. Darbs gaidīs ar atplestām rokām. Gribēsies izmantot pavasara dotās iespējas un doties pie dabas krūts. Attiecībās ar mīļoto var iestāties vēsuma periods.
JAUNAVA. Šodien veiksme smaidīs tām, kuras ir saistītas ar sportu un fiziskām aktivitātēm. Spēsiet uzrādīt labus rezultātus vai pat sasniegt jaunus rekordus.
SVARI. Vēlēsieties par katru cenu tapt ievērots un uzklausīts. Tomēr tāpēc nevajadzētu pārkāpt ētikas robežas un kļūt uzmācīgam vai apnicīgam ar savām idejām un pārdomām.
SKORPIONS. Konkurence būs lielisks virzītājspēks, kas liks sasniegt arvien jaunas virsotnes. Privātajā dzīvē iespējamas zināmas nesaskaņas ar mīļoto cilvēku.
STRĒLNIEKS. Dažiem Strēlniekiem būs jāaizmirst par brīvdienu izpriecām un jādodas piespiedu kārtā uz darbu. Tomēr nebēdājiet, jo katram mākonim ir sava zelta maliņa.
MEŽĀZIS. Būsiet visai flegmātisks un gauss. Rītu būtu ieteicams sākt ar stipru kafijas krūzi, kas dotu možumu un spirgtumu dienas darbu veikšanai. Nav ieteicams kārtot juridiskus un finansiālus jautājumus.
ŪDENSVĪRS. Pieaugošā konkurence un cīņa par savu vietu brīžiem var kļūt visai nežēlīga. Ieteicams pievērst lielāku uzmanību reklāmas un prezentācijas jautājumiem.
ZIVIS. Labvēlīga diena, lai publiski uzstātos vai organizētu dažāda veida pasākumus. Nav ieteicams veikt finansiālus darījumus. Vakaru veltiet ģimenei.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Annijas bode

  Tikai pēc laba brīža Annijai izdevās atminēt, ka Uģis sarunājas ar koka kluci, kas mazpamazām viņa rokās pārtop par vīriņu.2. Tikai pēc laba brīža...

 • Plūdu gadījumā jāsauc komunālais dienests

  Laikraksta "Alūksnes Ziņās" birojā saņēmām lasītāju jautājumu, ko darīt nelaimes gadījumā, ja applūst dzīvojamā platība, tādēļ lūdzām skaidrojumu...

 • Zemnieks tirgo augļu koku stādus

  Jaunalūksnes pagasta zemnieku saimniecība "Sprogas" 25. aprīlī atvēra dārzu centru Alūksnē. Tur var iegādāties augļu koku un puķu stādus plašākā...

 • Salāti “Rīts” un bumbieri alus mīklā

  Ir pavasaris, dabas atmodas laiks, kad visi gribam izskatīties skaisti un slaidi. Lai ēdienkartē samazinātu kaloriju daudzumu, piedāvāju gatavot...

 • Bumbieris karameles mērcē

  Bumbieris.Bumbieris 1 bumbieris 200 g ūdens 100 g cukura 2 anīsi Karamele 200 g cukura 50 g glukozes 75 g ūdens Cepums "Kokosriekstu...

 • Katrai puķei savs niķis

  Dīfenbahija. Dīfenbahiju dzimtene ir Vidusamerikas un Dienvidamerikas tropi. Dīfenbahijas ir izplatīts košumaugs, taču nozīmīgas ir tikai dažas no 30...

 • Annijas bode

  Annijai bira asaras kā aizurbtam bērzam pavasarī.Annijai bira asaras kā aizurbtam bērzam pavasarī. Vienu pēc otra viņa noliktavas kaktā iemeta trīs...

 • Krāsim savai nākotnei

  No 2001.gada 1.jūlija Latvijā ieviesa pensiju sistēmas otro līmeni. Piedalīšanās tajā ir obligāta tiem, kuri ir jaunāki par 30 gadiem.No 2001.gada...

 • Augu aizsardzības līdzekļu lietotāju zināšanai

  Visus kultūraugus to augšanas laikā apdraud kaitēkļi, slimības un nezāles. Tādēļ, lai pasargātu kultūraugus, ir jāveic augu smidzināšana.Visus...