Vēzim ieteicams pieskatīt savas mantas

AUNS. Zvaigznes sola īpaši veiksmīgus pirkumus, tāpēc ieplānojiet dienu veikalu apmeklējumiem. Pārkārtojot savu mājokli, konsultējieties ar speciālistu.

AUNS. Zvaigznes sola īpaši veiksmīgus pirkumus, tāpēc ieplānojiet dienu veikalu apmeklējumiem. Pārkārtojot savu mājokli, konsultējieties ar speciālistu.
VĒRSIS. Izvairieties no ļaužu pilnām atpūtas vietām, cerēto gandarījumu negūsiet. Veltiet laiku apkārtnes un mājvietas uzkopšanai. Pārsteidziet mīļoto ar erotisku dāvaniņu!
DVĪŅI. Ģimenes dzīvē - miers un sapratne. Dodieties kopīgā izbraukumā, piedalieties sportiskās aktivitātēs. Padomājiet par atpūtu gan lieliem, gan maziem.
VĒZIS. Būsiet ierāvies sevī un nevēlēsieties problēmās dalīties pat ar tuvāko. Taču neesiet tik egoistisks, atveriet sirdi mīļotajam, kurš ar vislabākajiem nodomiem grib jums palīdzēt. Pieskatiet savas mantas!
LAUVA. Mājās būs diezgan saspringta atmosfēra. Nespēsiet saprast apkārtējos, un viņi atbildēs ar to pašu. Ja jūtat, ka vadzis var lūst, atrodiet kādu sporta nodarbi, tas noteikti palīdzēs uzveikt stresu.
JAUNAVA. Ja būsiet nolēmis atpūsties, kāds pēkšņi var jūsu plānus izjaukt. Nerādiet pārāk bargu seju, jo iemesls var izrādīties pārsteidzoši jauks un vaininieks var būt kāds sen neredzēts draugs.
SVARI. Būsiet straujš un neapdomīgs, tas var sabojāt šo dienu jums un otrai pusītei. Pirms ko sakāt, padomājiet, lai pēc tam nav jānožēlo. Ja strīds ieilgs, tad kaisle un savaldzinājums būs labākās zāles.
SKORPIONS. Būsiet īpaši seksīgs un kaislīgs, spēsiet piesaistīt ne vienu vien pretējā dzimuma pārstāvi. Juridiski brīvajiem lielas izredzes jaunās attiecībās.
STRĒLNIEKS. Sarežģījumi var rasties personiskajā dzīvē. Neesiet tik kritisks pret tuviniekiem, neuzskatiet sevi par pārāku. Vadot automašīnu, nepārsniedziet ātrumu un ievērojiet distanci!
MEŽĀZIS. Ne īpaši labvēlīgs laiks naudas jautājumiem. Vairāk esiet kopā ar mīļoto, plānojiet turpmākās ieceres. Lielu sirdsmieru un prieku sagādās atpūta kempingā.
ŪDENSVĪRS. Grūti būs saprasties ar tuviniekiem, taču tādēļ uzreiz nav jāceļ skandāls. Varat nodarboties ar organizatoriskiem darbiņiem, kārtot juridiskus jautājumus.
ZIVIS. Esiet atsaucīgs uz jums izrādītiem uzmanības apliecinājumiem. Nenonieciniet otra centienus sagādāt jums prieku. Kādam izdosies lielisks pirkums, par kuru jau sen ir sapņots.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Dārza darbi jūnija otrajā pusē

    Mitruma apstākļi labi, dažviet pēc pērkona negaisa arī pārmitrs, vislabākie apstākļi nezāļu attīstībai, vēl pēdējais piegājiens to apkarošanai,...

  • Lauksaimniekiem - izdevīgāki kredīti

    Lauksaimnieki joprojām var pietiekties divās kreditēšanas programmās ar zemākām procentu likmēm - Lauksaimniecības ilgtermiņa investīciju...

  • Senču optimisms palīdz uzvarēt pārbaudījumus

    Mālupiete Ināra Garā it nemaz neatgādina rūpju nomāktu sievieti, lai gan pārbaudījumu dzīvē droši vien bijis vairāk nekā citiem.Mālupiete Ināra Garā...