Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidaga aicina uz vārdadienas svinībām

Virešu pagasta Vidaga 5.aprīlī atkal svinēs savu vārdadienu.

Virešu pagasta Vidaga 5.aprīlī atkal svinēs savu vārdadienu. Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem šoreiz svētku norisē būs jauninājumi, piemēram, vakarā kopīga balle un fotogrāfiju konkurss par Vidagu.
Virešu pagasta kultūras darba organizatore Līga Ozoliņa atklāj, ka svētku programma būs ļoti plaša un veidota tā, lai būtu interesanti dažāda vecuma Virešu pagasta iedzīvotājiem.
"Citos gados 5.aprīlis bija nedēļas vidū, tādēļ kopīga balle nesanāca. Šogad tas ir ceturtdien, pēc tam ir Lieldienas, tādēļ varēsim kopā arī lustēties. Jauninājums ir arī fotogrāfiju konkurss par Vidagu. Iedzīvotājiem bija jānofotografē, viņuprāt, skaistākās vietas Vidagā. Noslēguma pasākumā apbalvos arī šā konkursa dalībniekus," saka L.Ozoliņa.
Kā ierasts katru gadu, Vidagas vārdadienā ir skatāma izstāde. Šogad tajā aicina piedalīties ne tikai rokdarbnieces, bet arī citus amata pratējus - pinējus, koka amatniekus, floritus un citus. "Ļoti priecāsimies izstādē redzēt pēdējā laikā tapušos jaunākos darbiņus. Jaunrades darbu izstāde būs skatāma Brīvā laika skolā no pulksten 9.00. Savukārt bibliotēkā visu dienu būs skatāmas divas izstādes - Vidagas vēstures materiālu izstāde un literatūras izstāde "Lieldienu paražas citās zemēs"," stāsta L.Ozoliņa.
No pulksten 9.00 Sikšņu pamatskolā bērniem būs iespēja mācīties izgatavot putnu būrīšus. Pulksten 10.00 pirmsskolas iestādē tiks veidota vīzija par Vidagas nākotni. Pulksten 11.00 pie bibliotēkas zālājā tiks veidots vārds "Vidaga". No kā tas taps - tas tiek turēts noslēpumā. Pulksten 11.00 skolas zālē būs rotaļas un spēles, bet latviešu valodas kabinetā varēs piedalīties teiku rakstīšanā par Vidagu.
Pulksten 12.00 sāksies sporta stunda "Fantāzijā" - sacensības svaru stieņa spiešanā, svaru bumbas cilāšanā, bumbiņas mešana mērķī. "Pulksten 14.00 visi kopā Sikšņu skolā gatavosim Lieldienu rotājumus. Bet pulksten 15.00 bibliotēkā sāksies literāras rotaļas un spēles "Ko es zinu par Vidagu?". Pēc stundas brīvā dabā būs sports lieliem un maziem, pulcēšanās pie Brīvā laika skolas sportošanai piemērotā apģērbā. Pulksten 17.00 visi atkal tiks gaidīti bibliotēkā, kur būs dzejas pusstunda "Pavasarīgā noskaņojumā ar A.Vējāna dzeju". Pulksten 18.00 koncertā uzstāsies Virešu pašdarbnieki. Tā laikā degsim sveces kliņģerī, sumināsim konkursu uzvarētājus. Pulksten 21.00 Sikšņu pamatskolas zālē būs balle kopā ar Lanu un draugiem," uzsver L.Ozoliņa.

Citu datumu laikraksti

  • Copes kalendārs

    27. – 31.marts Labas copes dienas. Lai rosinātu apetīti tādām zivīm kā brekšiem un raudām pilnīgi pietiek, ja trīs pilienus zemeņu vai „tutti -...

  • Ar tērauda lodi veiksme neiemūk krūmos

    Medījot krūmainā apvidū, bieži vien nākas samierināties ar to, ka dzīvnieks pazūd krūmos, jo svina lode, trāpījusi kādam zaram, pēkšņi maina...

  • Kurā vietā Alūksnē?

    Uz 13.martā publicēto jautājumu pareizi atbildējusi tikai Aiva Bondare no Alūksnes. Attēlā bija redzama ēka Alūksnē, Tirgotāju ielā 13.Uz 13.martā...