Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidusskolā svin Pagalma svētkus

Pēdējā skolas dienā Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā bija Pagalma svētki, bet to norises vieta bija mazliet mainījusies.

Pēdējā skolas dienā Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā bija Pagalma svētki, bet to norises vieta bija mazliet mainījusies.
"Pagājušajā gadā rīkojām šādu pasākumu, lai atvadītos no pagalma, kura vietā uz Vaidavas pusi tagad slejas jaunā skolas piebūve. Tomēr var atrast citu pagalmu un sarīkot jaukus svētkus," stāsta Apes vidusskolas direktore Mirdza Karro.
Laukums starp saimniecības ēku un absolventu stādīto birzi bija pārvērties līdz nepazīšanai: pie kāpnēm karaļa pils, ceriņkrūmā – laupītāju midzenis. Tur skolas teātra pulciņa dalībnieki izrādīja latviešu valodas skolotājas Ilzes Purmales iestudēto ludziņu "Paputējusī karaļvalsts".
Savu māku rādīja jaunie talanti, sākot no tikko pirmsskolas izglītības iestādi beiguša topošā skolnieka līdz pat 12 klases meitenēm.
"Patīkami, ka piedalījās Malvīne, kaut arī viņa vairs nemācās mūsu skolā," priecājas skolotāja Rita Knikste. Ar košiem pušķiem deju izpildīja Guntas Liepiņas vismazākie dejotāji un līnijdeju izpildītāji, bet sprigano tautas deju prieku uz neierastās zaļās zāles "grīdas" rādīja Edītes Dauškanes audzēkņi.
Skanēja gan jautras bērnu dziesmiņas, gan sirsnīgas, dvēseliskas romances, ko sagatavot un muzikālo pavadījumu izpildīt palīdzēja skolotājas Sandra Oto un Marika Čerņavska. Skatītāju īpašas simpātijas izpelnījās 10. un 11.klases apvienotais ansamblis "Tālums", izpildot dziesmu "Tuvu, tuvu".
Notika zīmētāju konkurss, kura dalībnieki zīmēja emblēmas Apes pilsētas 75.jubilejai. Katrs savu veiklību un precizitāti varēja pārbaudīt dažādās sacensībās. Sevišķi azartiska bija futbolspēle starp skolotāju un skolēnu jauktajām komandām.
"Konkursu dalībniekus apbalvoja svētku organizatores – Madara, Jolanta un Santa, kas darbojas skolēnu pašpārvaldē. Viņas šajā gadā sarīkoja daudzus interesantus pasākumus," informē skolotāja Ligita Gulbe.
Par sasniegumiem rajona mācību olimpiādēs skolēni saņēma balvas.
"Vislabāk ir veicies vizuālajā mākslā, vācu valodā un ģeogrāfijā," stāsta L.Gulbe. 60 skolēni saņēma skolas atzinību par labiem rezultātiem mācību darbā.
Vakarā skolēni priecājās diskotēkā, kas notika pagalmā.

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  Tad ieliek tīrā māla bļodiņā vēl krietni karsto biezputru, iespiezdama tajā kārtīgu sviesta pikuci.7. Tad ieliek tīrā māla bļodiņā vēl krietni karsto...

 • Par ebreju var ne tikai piedzimt, bet arī kļūt

  Ebreju pastāvīgā apmešanās Latvijā sākās 16.gadsimtā Kurzemes hercogistē. Tie bija izglītoti cilvēki - tirgotāji, finansisti, ārsti, advokāti.Ebreju...

 • Nākamgad kalendārā iekļaus 12 jaunus vārdus

  No nākamā gada kalendārā iekļaus 12 jaunus vārdus, kuru īpašnieki varēs svinēt vārdadienas.No nākamā gada kalendārā iekļaus 12 jaunus vārdus, kuru...

 • Upe

  - Labs rīts, šomāt, es nācu nedienas spiesta. Tev, Dārtiņ, tā zināšana par lopiem lielāka. Manai Pienenei kāda liga gadījusies!6. - Labs rīts, šomāt,...

 • Rīcības komiteja pārrunā norisi

  Šonedēļ Alūksnes pilsētas domē bija Uzņēmēju dienu rīcības komitejas tikšanās, kurā pārrunāja Alūksnes Uzņēmēju dienu norisi.Šonedēļ Alūksnes...

 • Ir gandarīti par piedalīšanos Alūksnes Uzņēmēju dienās

  Nodarbinātības valsts dienesta filiāles Alūksnes centra vadītāja Zinaīda Jegorova atzīst, ka centra darbinieki bija priecīgi par uzaicinājumu...