Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidusskolā zēnu tualetē saspridzina klozetpodu

Ceturtdien Alūksnes vidusskolā zēnu tualetē atrasts saspridzināts klozetpods, nodarīts materiālais zaudējums 15 latu apmērā.

Ceturtdien Alūksnes vidusskolā zēnu tualetē atrasts saspridzināts klozetpods, nodarīts materiālais zaudējums 15 latu apmērā. Par to informē Alūksnes rajona policijas pārvaldē.
Alūksnes vidusskolas saimniecības daļas vadītāja Ārija Sahņenko stāsta, ka incidents noticis otrās mācību stundas beigās vai jau starpbrīdī.
"Tualetē atradām vienu no četriem klozetpodiem nošķeltu - kā ar nazi nogrieztu. Telpā bija jūtama spridzekļa smaka. Pieļaujam domu, ka zēni ir rotaļājušies ar veikalos brīvi nopērkamajiem spridzekļiem," saka Ā.Sahņenko. Viņa pauž, ka tūlīt pēc notikušā skolas administrācija līnijā sasaukusi skolas zēnus, iztaujājusi par notikušo, taču neviens nodarījumā nav atzinies.
Ā.Sahņenko saka, ka vainīgo vēlas noskaidrot, jo baidās, ka līdzīgi gadījumi skolā var atkārtoties. Esot dzirdēts, ka līdzīgi gadījumi ar klozetpodu uzspridzināšanu bijuši arī citās pilsētas skolās, taču tās nav sūdzējušās policijā.
Alūksnes vidusskola ir divplūsmu skola, tajā mācās 418 skolēni no 1. līdz 12.klasei.

Citu datumu laikraksti

  • Iedzīvotājus neapmierina dabas lieguma ierobežojumi

    Veclaicenes pagastā Latvijas dabas fonda pārstāvji tikās un diskutēja ar iedzīvotājiem, kuru īpašumi atrodas dabas lieguma Korneti - Peļļi...

  • Policija informē

    Apzog lauku mājas. Alsviķu pagastā naktī uz 7.oktobri uzlauzta māja, nozagtas dažādas mantas un pase.Apzog lauku mājas Alsviķu pagastā naktī uz...

  • Reģistrēti dzimušie septembrī

    Alūksnes pilsētā - Edgars Voroņins, Laura Zitāne, Margita Lancmane, Ričards Tarantenkovs, Daniela Dantiņa, Reinis Liepiņš, Emīls Nils Hamanis, Alise...