Vieglatlēti gūst godalgas

Vieglatlētiem vasarā ir sācies saspringtākais sacensību laiks, bet Alūksnes rajona vieglatlēti jau ir guvuši godalgotas vietas.

Vieglatlētiem vasarā ir sācies saspringtākais sacensību laiks, bet Alūksnes rajona vieglatlēti jau ir guvuši godalgotas vietas.
"Smiltenes un Valkas sacensībās Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolu (BJSS) maija beigās pārstāvēja vieglatlēti no Apes. Šajās sacensībās piedalījās arī limbažnieki un balvenieši. 1500 metru distancē uzvarēja Kristaps Cīrulis, 2.vietu lodes grūšanā guva Salvis Vītoliņš un Jana Fridrihsberga, bet 3.vietu tāllēkšanā izcīnīja Edgars Miķelsons un lodes grūšanā - Kārlis Latiks," stāsta Alūksnes BJSS vieglatlētikas treneris Ilgvars Vaskis.
Limbažu atklātajās sacensībās piedalījās Alūksnes, Valmieras, Valkas, Smiltenes, Rūjienas, Cēsu un Bauskas jaunie vieglatēti.
"Te vislabāk veicās Līgai Tučai, kura startējot pirmo gadu vidējā vecuma grupā, uzvarēja gadu vecākās sāncenses. Līga uzvarēja augstlēkšanā un saņēma sudraba medaļu par 100 metru barjerskrējienu, 3.vietā atstājot savu komandas biedreni Lindu Briediņu. Šoreiz neveicās Danai Krutkinai 100 metru distancē. Priekšsacīkstēs viņa uzrādīja otru labāko rezultātu ar labu personīgo sniegumu, bet finālskrējienā, pat esot vadībā, pārlieku lielais sasprindzinājums pēdējos distances metros Danu atstāja tikai 4.vietā. Šeit gan jāuzsver, ka Alūksnē 100 metru distancei var trenēties tikai uz ceļa vai pļavā," atzīst I.Vaskis.
Skolas pasākumu dēļ šajās sacensībās nestartēja vēl viena ziemas sacensību uzvarētāja Nadīna Dudare.
"Savukārt apenieši turējās godam. 1000 metru skrējienā uzvarēja Kristaps Cīrulis, bet Salvis Vītoliņš tikai par diviem centimetriem piekāpās 3.vietai lodes grūšanā. Labus rezultātus guva arī Artūrs Vinogradovs, gūstot uzvaru Murjāņu sporta ģimnāzijas kausā jauniešu grupā (4.vieta pieaugušo konkurencē) un tādu pašu panākumu guva atklātajās Rīgas junioru meistarsacīkstēs," norāda I.Vaskis.

Citu datumu laikraksti

  • Dārza darbi jūnija otrajā pusē

    Mitruma apstākļi labi, dažviet pēc pērkona negaisa arī pārmitrs, vislabākie apstākļi nezāļu attīstībai, vēl pēdējais piegājiens to apkarošanai,...

  • Lauksaimniekiem - izdevīgāki kredīti

    Lauksaimnieki joprojām var pietiekties divās kreditēšanas programmās ar zemākām procentu likmēm - Lauksaimniecības ilgtermiņa investīciju...

  • Senču optimisms palīdz uzvarēt pārbaudījumus

    Mālupiete Ināra Garā it nemaz neatgādina rūpju nomāktu sievieti, lai gan pārbaudījumu dzīvē droši vien bijis vairāk nekā citiem.Mālupiete Ināra Garā...