Vienojas par Bānīša svētku programmu

Bānīša svētku darba grupas sanāksmē Alūksnes, Gulbenes un Stāmerienas pašvaldības pārstāvji pārrunāja aktivitātes stacijās pasākumā “Bānītim 101 - nāc pulkā, neesi viens!”, ko rīkos 4.septembrī.

Bānīša svētku darba grupas sanāksmē Alūksnes, Gulbenes un Stāmerienas pašvaldības pārstāvji pārrunāja aktivitātes stacijās pasākumā "Bānītim 101 - nāc pulkā, neesi viens!", ko rīkos 4.septembrī.
"Svētku vilciens no Gulbenes stacijas izbrauks pulksten 10.00, bet Alūksnē tas ieripos tikai 14.00. Dažādas aktivitātes būs ne tikai galastacijās, bet arī Pūriņos, Stāmerienā, Kalnienā un Papardē. Jautrība Alūksnes stacijas laukumā sāksies stundu agrāk. Alūksnieši un viesi varēs aplūkot Gunta Grūbes fotoizstādi "Mēs un bānītis, bānītis un mēs". Stacijas ēkā būs skatāma izstāde "Bānītis - valsts nozīmes kultūras piemineklis" un viktorīna par vienīgo šaursliežu dzelzceļa vilcieniņu Baltijā," stāsta Alūksnes domes informācijas aprites speciāliste Gunita Tumševica.
Svētku laikā būs atvērts krodziņš "Noliktava", kur varēs skatīties senāk uzņemtās un jaunākās filmas par Alūksni. Gaidīti būs bērni, kas vēlas uzzīmēt čuk - čuk bānīti un ar saviem darbiem izdaiļot "Noliktavas" sienas. Bērnu darbošanos atbalstīs kafejnīca "Pajumte". Interesanta solās būt Alūksnes rajona tūrisma informācijas centra aktivitāte "Kur bānīša svilpi dzird". Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centrs visus aicinās ideju vagonā "Ir katra roka jāpieliek, lai bānītis uz priekšu tiek". Stacijas laukumā ir iecere rīkot nelielu tirdziņu. Pašlaik aicinājumam piedāvāt produkciju atsaucies keramiķis Uģis Puzulis, ārstniecības tēju audzētājs Roberts Zeltiņš, salons "Dzīpars" un uzņēmējs Jānis Polis ar ādas izstrādājumiem un grāmatām. Pasākuma laikā darbosies loterija.
No pulksten 14.00 muzicēs "Emburgas zēni" un Aldis Rullis, dejos grupa "Dance of Street", Gaujienas tautas nama līnijdeju grupa "Stand up" un "Īstās meitenes" no Apes. Vakarā stacijas laukumā būs zaļumballe. Lietus gadījumā ballinieki pārcelsies uz "Noliktavu", kur spēlēs Gunārs.

Citu datumu laikraksti

  • Eiropas kampaņas “Būvē droši!” pasākumi turpinās

    Kampaņu organizē Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra sadarbībā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un kandidātvalstīm, kā arī ES...

  • Nekas nav līdz galam izlemts

    Latvijas politiķi izvairās pieņemt konkrētus lēmumus. Mūsdienu politika balstās uz politiskās sadzīvošanas stratēģijām, nevis konsekventiem...

  • Vai pensionāram aizdod naudu?

    Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var aizdot 100 latu operācijai?Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var...