Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vienpadsmit internātskolas audzēkņus nogādā slimnīcas infekciju nodaļā

No Gaujienas internātskolas 11 audzēkņi nogādāti Gulbenes slimnīcas infekciju nodaļā. Sabiedrības veselības aģentūras Gulbenes filiāles Alūksnes teritoriālās daļas ārste Ņina Grišina informē, ka pagaidām vēl bērnu saslimšanas diagnoze nav zināma.

No Gaujienas internātskolas 11 audzēkņi nogādāti Gulbenes slimnīcas infekciju nodaļā.
Sabiedrības veselības aģentūras Gulbenes filiāles Alūksnes teritoriālās daļas ārste Ņina Grišina informē, ka pagaidām vēl bērnu saslimšanas diagnoze nav zināma.
"Desmit bērni slimnīcā ievietoti aizdomās par saslimšanu ar salmonelozi, vienam ir akūts gastroenterokolīts (zarnu darbības traucējumi). Pagaidām vēl analīžu rezultātu nav. Līdz ar to galīgā saslimšanas diagnoze nav noteikta," saka Ņ.Grišina.
Gaujienas internātskolas direktora vietniece mācību darbā Gvida Karpačeva pauž, ka bērni saslimuši, pēc brīvdienu nedēļas atgriežoties skolā. Galvenokārt saslimušie ir jaunāko klašu skolēni. Pagaidām skolā karantīnas ierobežojumi nav izsludināti, mācību darbs turpinās ierastajā ritmā.
"Šoruden skolā bērni jau slimoja ar dizentēriju, tāpēc mēs visu laiku turpinām strādāt pastiprinātā dezinfekcijas un sanitāri higiēnisko normu ievērošanas režīmā," saka G.Karpačeva.
Jau rakstījām, ka mācību gada sākumā Gaujienas internātskolā ar dizentēriju saslima vairāk nekā desmit bērni. Gada laikā tas bija jau trešais šīs slimības uzliesmojums mācību iestādē. Skolā ir apmēram 230 audzēkņi.

Citu datumu laikraksti

  • Vēsā rudens vakarā baudīsim karstu saldēdienu!

    Kamēr vēl augļos, ogās un dārzeņos vitamīnu ir papilnam, varam tos izmēģināt un nobaudīt dažādos ēdienos. Pagājušajā sestdienā piedāvājām pagatavot...

  • Nemeklē lielu laimi, bet atrod jaunas pārmaiņas

    Baltijas Tranzītu bankas Alūksnes filiāles direktore Ilze Merga ir kurzemniece, nāk no Kuldīgas. Pirmajā tikšanās reizē ar viņu nekas neliecina par...

  • Labas uzvedības ABC

    Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos.Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos. -...