Viens jaunais kravas automobiļa vadītājs pieteicies konkursam

Viens dalībnieks no Alūksnes rajona - Mareks Bērziņš no SIA “Mareciņš” - ir pieteicies konkursam “Eiropas jaunais kravas automobiļa vadītājs 2005”. Kopumā konkursam pieteikušies vairāk nekā 140 dalībnieki no visas Latvijas.

Viens dalībnieks no Alūksnes rajona - Mareks Bērziņš no SIA "Mareciņš" - ir pieteicies konkursam "Eiropas jaunais kravas automobiļa vadītājs 2005". Kopumā konkursam pieteikušies vairāk nekā 140 dalībnieki no visas Latvijas.
Konkursu rīko, lai veicinātu šoferu aroda prestižu un piesaistītu šai profesijai arvien jaunus cilvēkus. Pretendenti konkursam varēja pieteikties līdz 6.maijam, nosūtot pieteikuma anketu uz "Scania Latvia". Galvenais nosacījums - CE kategorijas autovadītāja apliecība un vecuma ierobežojums līdz 35 gadiem.
"Rīt un parīt dalībniekiem būs jāveic teorētisks tests kādā no Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) nodaļām. Diemžēl Alūksnes CSDD to nevarēs izdarīt, jo nav iespējams uzstādīt teorētiskā testa programmu. Tuvākā CSDD nodaļa Alūksnes rajona pretendentam ir Gulbenē.
Pirms testa kārtošanas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Testā būs iekļauti jautājumi ar vairākiem atbilžu variantiem par ceļu satiksmes noteikumiem, kravas automašīnu uzturēšanu, ekonomiju, kā arī ar drošību saistītiem jautājumiem. Tie 20 dalībnieki, kas visīsākā laikā uz jautājumiem atbildēs pēc iespējas pareizāk, tiks uzaicināti piedalīties Latvijas finālā 18.jūnijā veikt praktiskos pārbaudījumus. Vēl pieci dalībnieki tiks iekļauti rezervistos," stāsta SIA "Sabiedrisko attiecību birojs" projektu vadītāja Vita Mickeviča.
Gulbenes CSDD filiālē teorētisko testu varēs kārtot piektdien, 13.maijā, no pulksten 8.30 līdz 17.00, dienu iepriekš piesaties pa tālruni 4473857. Savukārt 14.maijā to varēs izdarīt Rīgas CSDD.

Citu datumu laikraksti

  • Naudas kupons nav nauda

    Naudai cilvēku dzīvē ir īpaša loma - to pelna un tērē, krāj un ... mēģina atdarināt, reproducēt un pat viltot. Starpība starp viltotu naudu un naudas...

  • Bībeles svētkos meklē kopīgo konfesijām

    Ceturtdien Alūksnē tradicionāli piekto reizi notika Bībeles svētki, kuros piedalījās vairāk nekā 150 skolēni, kas mācās kristīgo mācību.Ceturtdien...

  • Saņem apliecību

    Šonedēļ beidzās 180 stundu ilgs apmācības kurss bioloģiskajiem lauksaimniekiem.Šonedēļ beidzās 180 stundu ilgs apmācības kurss bioloģiskajiem...