Viktorīnā par Gaujienu uzvar 6.klase

Gaujienas pagasta bibliotēka 4. līdz 6.klašu skolēnus aicināja piedalīties viktorīnā “Vai tu pazīsti Gaujienas pagastu”?

Gaujienas pagasta bibliotēka 4. līdz 6.klašu skolēnus aicināja piedalīties viktorīnā "Vai tu pazīsti Gaujienas pagastu?"
Liekas, ka tur viss zināms, bet jau gatavošanās laikā vajadzēja pašķirstīt arī kādu izziņas avotu - bukletus, pat enciklopēdiju, lai precīzāk uzzinātu par Gaujienas kultūras un dabas pieminekļiem, Gaujienas dabu, vēsturi.
Aizraujoša bija mājas darbu prezentēšana - "Kā jūs prezentētu savu pagastu Eiropas Savienībā?" 6.klases komanda rādītu un stāstītu par skaisto dabā, vēsturiskajiem objektiem, bet 4.klase - atraktīvi, ar izdomu: īsi, konkrēti, vizuāli!
Atbildot uz daudzajiem, pat āķīgajiem jautājumiem, par godalgoto pirmo vietu un balvu - lielo torti - nācās pacīkstēties. Tikai par 2 punktiem apsteidzot jaunākos - 4.klases komandu - 1.vietu ieguva 6.klases komanda (Ieva Ģērmane, Kristīne Sēkliņa, Sandis Sproģis, Kristaps Paisums).
Ieguvēji ir visi: gan viktorīnas dalībnieki, gan daudzie līdzjutēji, kuriem arī bija iespējas parādīt savas zināšanas par Gaujienu.
Kā atzina kompetentā žūrija: muzeja "Anniņas" direktore Ineta Riepniece, Gaujienas informācijas centra vadītāja Ilva Harkina - skolēni daudz zina par savu pagastu un var būt par gidiem Gaujienas viesiem.
Savukārt skolēni teica paldies pagasta bibliotēkas vadītājai Vitai Alvaterei.
Tagad 7. līdz 9.klašu skolēni gatavojas bibliotēkas viktorīnai par Alūksnes rajonu.

Citu datumu laikraksti

  • Invalīdi var uzdot jautājumus

    Labklājības ministrija informē, ka ir pieejams jauns bezmaksas tālrunis - 8002080, uz kuru zvanot cilvēki var saņemt atbildes uz jautājumiem par...

  • Vēlas noteikt stingru darba aizsardzību

    Zemkopības ministrija ir izstrādājusi un iesniegusi valdībai izskatīšanai noteikumu projektu par darba aizsardzības prasībām mežsaimniecībā.Zemkopības...

  • Pilsētā autobusu kustības saraksti būs

    “Alūksnes Ziņās” ir vērsušies vairāki lasītāji un izteikuši priekšlikumu, ka Alūksnes autopieturās, kas atrodas pilsētas teritorijā, vajadzētu...