Visi alūksnieši – uz goda pjedestāla

Alūksnē biedrības „Spēka Pasaule” telpās pagājušās nedēļas nogalē aizvadīts Alūksnes novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma, kas reizē bija 17. Latvijas kausa posms. Startēja 53 dalībnieki no 8 klubiem. Sacensībām bija arī starptautisks skanējums, jo bija viesi no Lietuvas. Visi alūksnieši kāpa uz goda pjedestāla, un komanda kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu.
Starp sievietēm startēja četras alūksnietes. Uzvaras savās svara kategorijās izcīnīja alūksnietes Vineta Bumbiša un Marika Magaziņa, viņas - arī labākās absolūtajā vērtējumā. Alūksnietes Aija Palma un Inese Repse izcīnīja 3.vietu. Sieviešu komanda – 1.vietā.
“Open” grupā Andrim Naļimovam - uzvara savā svara kategorijā. Ēriks Kaparšmits – 3.vietā. Jauniešiem pārliecinoši labākie savās svara kategorijās bija Mario Brikmanis un Kristers Tihomirovs, viņi - 2. un 3.vietā absolūtajā vērtējumā. Junioriem absolūti labākais - Mairis Kļava, Viktors Leitis – 3.vietā savā svara kategorijā. Diemžēl veterānu daudzajās grupās alūksniešus nepārstāv neviens.
“Ļoti labs starts mūsu Alūksnes komandai, ar rezultātiem esam ļoti apmierināti! Otrā vieta ir ļoti labs rādītājs! Mūs “iegāž” tas, ka mums nav neviena veterāna, tādēļ arī Gulbene šoreiz uzvarēja. Prieks par Vinetu Bumbišu, kura uzvarēja gan savā kategorijā, gan absolūtajā vērtējumā sievietēm, paceļot savu svaru, kas sievietēm ir ļoti labi. Prieks arī par Inesi Repsi, kura ir pievērsusies šim sporta veidam nesen un kāpa jau uz pjedestāla. Jaunieši arī visi kāpa uz goda pjedestāla - jaunā maiņa aug, puišiem visiem ir labi rezultāti.
Decembrī paredzēts Latvijas čempionāts, uz kuru vajadzētu virzīt Mairi Kļavu un Andri Naļimovu, ja viņi būs gatavi startēt. Pēc jaunā gada sāksies atkal viss no jauna, startēsim visās tuvāko novadu sacensībās,” stāsta sacensību direktore Iveta Brikmane.         Sacensības organizēja biedrība „Spēka Pasaule” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību un Latvijas Pauerliftinga federāciju.

— Didzis Bauers

Citu datumu laikraksti

  • Par to, ko atļaujamies

    Šonedēļ divu dienu laikā notikuši divi gadījumi par “Alūksnes Ziņu” darbību, kas raisa pārdomas. Par to, ko atļaujamies (kādas personas ieskatā - par...

  • Kā vērtēt vēlēšanu rezultātus?

    Aizvadītajā nedēļā 954 vēlēšanu iecirkņos Latvijā un 121 vēlēšanu iecirknī ārvalstīs notika 13.Saeimas vēlēšanas. Vēlēšanu iecirkņos savu balsi...

  • Vēlēšanas atgādina aklo randiņu vai veikala reklāmu

    Šogad 13.Saeimas vēlēšanas mūsu pusē iekrita vienā dienā ar svecīšu vakaru. Savu balsi nodevu iepriekšējā dienā, jo nekādi to nevarēju savienot ar...