Volejbolisti iekļūst finālturnīrā

Nacionālo bruņoto spēku čempionātā volejbolā pagājušajā nedēļā noskaidroja četras labākās komandas, kuras jūnijā Kandavā Nacionālo bruņoto spēku sporta spēlēs cīnīsies par medaļām. Starp finālturnīra dalībniekiem ir Alūksnes MSB volejbola komanda.

Nacionālo bruņoto spēku čempionātā volejbolā pagājušajā nedēļā noskaidroja četras labākās komandas, kuras jūnijā Kandavā Nacionālo bruņoto spēku (NBS) sporta spēlēs cīnīsies par medaļām. Starp finālturnīra dalībniekiem ir Alūksnes MSB volejbola komanda.
"Mūsu volejbolisti sacentīsies par 3.vietu ar Zemessardzes 27.kājnieku bataljonu. Spēlē par 1.vietu sacentīsies Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA) un Zemessardzes 56.kājnieku bataljona komanda," saka Alūksnes MSB sporta instruktors Igors Krūmiņš.
NBS čempionāts volejbolā notika divas dienas, tajā piedalījās 12 komandas. Sacensībās komandas sadalīja apakšgrupās, tās sacentās līdz divu setu uzvarai. "Mūsu volejbolisti pirmajā spēlē trijos setos prata uzveikt Drošības dienesta komandu ar rezultātu 2:1 (10:25; 25:23; 15:9). Otrajā spēlē viegli uzveica Zemessardzes 54. inženiertehniskā bataljona komandu ar rezultātu 2:0 (25:10; 25:16). Ar to pietika, lai nākamajā dienā mūsu volejbolisti spēlētu pusfinālā, kur sacentās ar NAA komandu," stāsta I.Krūmiņš.
Viņš uzsver, ka karavīri pret 1.līgas komandu turējās godam. Kaut gan tika piedzīvots zaudējums ar 0:2 (20:25; 20:25), alūksnieši abos setos visu laiku bija vadībā. "Mūsu komandas iekļūšana labāko četriniekā ir liels sasniegums. Liels nopelns ir komandas trenerim Aivaram Baumanim, kas arī pats spēlē komandā. Vēl komandā spēlēja Arvīds Zalcmanis, Lauris Cīruls, Andris Katkovskis, Aleksejs Solovjovs, Agris Brikmanis, Vitālijs Beinarts, Vilmārs Erenbergs, Igors Kozičs un Mareks Rimšāns," norāda I.Krūmiņš.
Viņš uzsver, ka NBS čempionātos ir augsts sacensību līmenis un pēc MSB komandas uzrādītā rezultāta var izdarīt secinājumus.
"Piemēram, Alūksnes rajona volejbola čempionātu var uzskatīt par ļoti spēcīgu. Pierādījums ir Alūksnes volejbolistu uzvara Latvijas 2.līgas čempionātā. Paradokss, bet fakts - labākie sasniegumi Alūksnes pilsētā ir tajos sporta spēļu veidos, kas nav populāri jauniešu vidū un netiek pienācīgi atbalstīti," atzīst I.Krūmiņš.

Citu datumu laikraksti

  • Dzīve bez ilūzijām

    “Varbūt tiksimies siltākā laikā? Pie manis ir auksts kā ledusskapī,” pirms sarunas saka ārste Daina Stīpniece."Varbūt tiksimies siltākā laikā? Pie...

  • Ievēl jaunu rajona padomes priekšsēdētāju

    Padomē: varu pārņem sievietes. Par Alūksnes rajona padomes jauno priekšsēdētāju vakar ievēlēja Laimoni Sīpolu, kas ir arī Liepnas pagasta padomes...

  • Alūksnei būs savs karogs

    Jau nākamajā nedēļā ikviens interesents varēs iepazīties ar Alūksnes pilsētas karoga izstrādāto projektu, izteikt vērtējumu par to un iesniegt savas...