Zeltinieši izbauda vairāku svētku prieku

Jana un agris šuksti: ikdienā svarīgākā ir mīlestība. Zeltiniešu Janas un Agra Šukstu ģimenei decembris ir īpašs laiks, jo jāgatavojas Ziemassvētkiem un šajā mēnesī ir vairākas jubilejas.

Jana un agris šuksti: ikdienā svarīgākā ir mīlestība.
Zeltiniešu Janas un Agra Šukstu ģimenei decembris ir īpašs laiks, jo jāgatavojas Ziemassvētkiem un šajā mēnesī ir vairākas jubilejas. Viņu ģimenē aug trīs bērni - septiņus gadus vecā Samanta, gadu jaunākais Adrians un pastarītis Arvis, kuram ir trīs gadi.
"Katru nedēļu šomēnes iznāk kaut ko svinēt. Vīram 9.decembrī bija dzimšanas diena, man - vārdadiena, tad vēl seko Ziemassvētku pasākumi skolā. Arī manai mammai 24.decembrī ir dzimšanas diena, tāpēc braucam uz Api," stāsta Jana Šuksta. Bērniem ir savas vēlmes, ko katrs vēlas saņemt dāvanā no Ziemassvētku vecīša. Samanta iecerējusi rotaļlietu - dalmācieti, jo nākamais ir Suņa gads, bet dēlu ieceres pa laikam mainās.
Jana ar jaunāko dēliņu Arvi ikdienā dzīvo mājās un gaida, kad no skolas atgriezīsies Samanta un Adrians no sešgadnieku apmācības. "Dzīvesbiedrs Agris strādā SIA "Danima" un ir vienīgais pelnītājs ģimenē, tāpēc materiāli vienmēr viegli neklājas," atzīst J.Šuksta.
Jana ir apeniete, bet Agris - veclaicenietis. Apmēram pirms sešiem gadiem ģimene pārcēlusies uz Zeltiņu pagastu, kur visi mitinās trīsistabu dzīvoklī. "Esam te iedzīvojušies. Lauki mums ir tuvāki," atzīst J.Šuksta. Viņa mācījusies mazo uzņēmumu grāmatvedību, taču mācības nav pabeigusi. "Gribētu strādāt. Varētu apmeklēt kādus kursus, piemēram, šuvēju vai frizieru," saka J.Šuksta. Viņa cer, ka nākamais gads ģimenei būs labvēlīgs un veselīgs tāpat kā šis. "Ja ģimenē ir mīlestība, tad ir viss pārējais. Mēs mīļi dzīvojam," uzskata Jana. Agris piebilst, ka nedrīkst čīkstēt un par visu jāprot cīnīties saviem spēkiem.

Citu datumu laikraksti

  • Darina darbus jubilejas gada izstādēm

    Nākamais ir Alūksnes Tautas lietišķās mākslas studijas “Kalme” 40.jubilejas gads. Gatavošanās svinībām saistīta ar citiem nozīmīgiem pasākumiem un...

  • Par ko jāmaksā?

    Loģiski, ka par apkuri vairāk maksā tad, kad ārā ir aukstāks. Taču Alūksnē Helēnas ielas 55.nama 2.korpusa iemītniekiem nākas pārdzīvot paradoksu -...

  • Nauda var ceļot vairākas dienas

    Latvijā arvien vairāk cilvēku regulāri veic naudas pārskaitījumus, jo līdztekus ierastajiem maksājumiem par īri, elektrību, gāzi un citiem...