Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemnieku biedrībā varētu palielināties biedra nauda

Latvijas Zemnieku federācijas Alūksnes rajona zemnieku biedrībā biedru nauda varētu sasniegt 10 latus.

Latvijas Zemnieku federācijas (LZF) Alūksnes rajona zemnieku biedrībā biedru nauda varētu sasniegt 10 latus. Nākamajā nedēļā paredzēta biedrības valdes sēde, kur apstiprinās šāgada plānu un arī iespējamo maksas paaugstināšanos.
Alūksnes rajona Zemnieku biedrības valdes priekšsēdētājas vietnieks Jānis Strakša norāda, ka biedru nauda izlieto biedrības attīstībai un jaunu zināšanu gūšanai. "Līdz šim jaunie biedri maksāja astoņus latus gadā, bet viņu ģimenes locekļi – piecus latus. Ikgadējā maksa bija attiecīgi pieci un divi lati. Vai maksas palielinājumu apstiprinās, par to balsos padomes locekļi," saka J. Strakša. Viņš norāda, ka Alūksnes zemnieku biedrībā ir 27 biedri.
"Janvārī būtisks notikums būs mūsu biedrības līdzdalība Ziemas sporta spēles 24. un 25.janvārī Tukumā. Nesen pārvēlēta biedrības valde un priekšsēdētājs. Šogad priekšsēdētājas pienākumi uzticēti Lāsmai Kronbergai no Veclaicenes, bet valdes locekļi ir Kalevs Pehns, Anda Salaka no Veclaicenes, Ivo Ozoliņš no Mārkalnes, Jāzeps Bojārs no Annas un Jānis Stankēvičs no Jaunalūksnes pagasta," stāsta J.Strakša.
Pašlaik Latvijas rajonos veido Lauksaimniecības informācijas centrus, to mērķis ir apvienot visas rajona lauksaimniecības organizācijas. "Lai arī mums nav liela atbalsta no Rīgas organizācijām un savienībām, rakstīsim projektu, lai gūtu līdzekļus šāda centra izveidei arī Alūksnē," apgalvo J.Strakša.
Šis būs pēdējais gads, kad Alūksnes rajona zemnieku biedrība saņem Zviedrijas Zemnieku federācijas finansiālu atbalstu attīstībai. No 2004.gada tai būs jākļūst finansiāli patstāvīgai.
"Pērn organizācijā iestājās vairāki vecāka gadagājuma zemnieki, kas paplašināja mūsu pulku un deva jaunas idejas. 2002.gadā biedrības lielākie notikumi bija piedalīšanās Pirmajās Ziemas sporta spēlēs un izglītojošu semināru rīkošana. Uzskatu, ka ar mūsu zemnieku biedrības iniciatīvu pērn izdevās gūt sausuma radīto zaudējumu kompensācijas. Žēl, ka tās netika piešķirtas zirgu un jaunlopu īpašniekiem," saka J. Strakša.

Citu datumu laikraksti