Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemeļaustrumu slimokase rīkos desmitgades konferenci

Ziemeļaustrumu slimokase Smiltenē 17.janvārī rīkos desmitgades konferenci.

Ziemeļaustrumu slimokase Smiltenē 17.janvārī rīkos desmitgades konferenci. Uz to aicināti apmēram 80 cilvēki - astoņu reģiona ārstniecības iestāžu vadītāji, Valsts obligātās veselības apdrošināšanas aģentūras pārstāvji, kā arī Veselības valsts ministra padomnieks Uldis Likops.
"Pirms desmit gadiem pirmā slimokase reģionā veidojās Limbažu rajonā. Tagad, kad valstī pārskatīs veselības apdrošināšanas modeli, iespējams, kaut kas var manīties šajā sistēmā," informē Ziemeļaustrumu slimokases direktors Jānis Grīnvalds.
Viņš pauž, ka konferencē nerunās par pagātni, bet gan par šodienas problēmām un nākotnes perspektīvām pacientu primārās veselības aprūpes nodrošināšanā.
"Algu palielinājums Ziemeļaustrumu reģiona mediķiem ir spēkā arī šogad. Slēdzam līgumus par diviem mēnešiem - janvāri un februāri. Šī nauda ir paredzēta. Kaut arī šāgada budžets valstī nav apstiprināts, tomēr Finanšu ministrija ir paredzējusi ārstiem arī šogad darba algas palielinājumu (par vienu slodzi) par 53 latiem, medmāsām par deviņiem latiem un sanitāriem par septiņiem latiem. Šo algu palielinājumu sāka izmaksāt pērn oktobrī," saka J.Grīnvalds.
Ziemeļaustrumu slimokases teritorijā ir 23 ārstniecības iestādes. Bez astoņām rajonu centrālajām slimnīcām reģionā ir Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca un šā profila slimnīcas Vecpiebalgā, Ainažos un Vīķos, kā arī Līgatnes rehabilitācijas centrs un divas tuberkulozes slimnīcas - Balvos un Cēsīs.
Ziemeļaustrumu slimokasē ietilpst Alūksnes, Balvu, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Madonas, Valkas un Valmieras rajons.

Citu datumu laikraksti