Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Ziemeļu nafta” pārpērk SIA “Gulbenes degviela plus”

SIA "Gulbenes degviela plus" par tās pamatkapitāla vērtību - 80 980 latiem - pārpirkusi SIA "Ziemeļu nafta".

SIA "Gulbenes degviela plus" par tās pamatkapitāla vērtību - 80 980 latiem - pārpirkusi SIA "Ziemeļu nafta".
SIA "Ziemeļu nafta" tehniskais direktors Ēriks Žukovs informē, ka firma no 1.novembra kļuvusi par SIA "Gulbenes degviela plus" trīs degvielas uzpildes staciju saimnieci Alūksnē, Gulbenē un Balvos.
Viņš klāsta, ka vēlas veikt uzlabojumus šajās degvielas uzpildes stacijās, jo tās ir nolietojušās. Taču šogad nekādi remontdarbi nenotikšot, jo tādi naudas ieguldījumi nebija plānoti. Degvielas uzpildes stacijas nepārtraukšot darbību un "strādās labāk nekā līdz šim".
"Pēc iespējas ātrāk centīsimies jauniegūtās degvielas uzpildes stacijās ieviest "Ziemeļu naftas" norēķinu kartes, kas atbilst laikmeta prasībām. Tās darbojas kā debetkartes, kredītkartes un vienkārši kā atlaides kartes," saka Ē.Žukovs. Viņš saka, ka "Ziemeļu naftai" Rīgā, Jūrmalā, Madonas, Valkas, Valmieras, Alūksnes, Gulbenes un Balvu rajonā ir vairāk nekā desmit degvielas uzpildes stacijas, kā arī norit divu staciju būvniecība.
Alūksnē, Gulbenē un Balvos "Ziemeļu naftas" galvenie konkurenti naftas pārstrādes produktu tirdzniecībā ir SIA "Virši" un SIA "Lukoil Baltija R".
"Lursoft" datu bāzē lasāms, ka SIA "Ziemeļu nafta" dibināta 1996.gada 9.aprīlī. Firmas pamatkapitāls ir 270 200 lati. Firmai ir četri īpašnieki - ventspilniekam Sergejam Zmitrovičam pieder 51,07 procenti kapitāla daļu, vetspilniekam Aleksejam Viničenko - 42,78, rīdziniekam Andrejam Beluham - 5,26 un rīdziniecei Gaļinai Zakutajevai - 0,89 procenti.
SIA "Gulbenes degviela plus" dibināta 2002.gada 28.maijā kā SIA "Gulbenes degviela" meitas uzņēmums, tam nodalot trīs degvielas uzpildes stacijas, bet pēc mēneša jaunizveidoto uzņēmumu pārdeva Sergejam Kaftailovam.
Viņš bija iecerējis Gulbenē izveidot automašīnu mazgātavu, bet Alūksnē un Balvos - ēstuvi, kāda jau ir Gulbenes degvielas uzpildes stacijā. Balvos bija paredzēts modernizēt degvielas uzpildes aparatūru.
SIA "Gulbenes degviela" īpašnieks ir akciju sabiedrības "Baltijas holdings" prezidents Vasilijs Meļņiks. Viņš par uzņēmuma simtprocentīgu īpašnieku ar 100 913 latu pamatkapitālu kļuva pēc tam, kad piekrita būt investors šai maksātnespējīgajai firmai.
SIA "Gulbenes degviela" reģistrēta 1992.gadā. Par uzņēmuma maksātnespēju paziņoja 2000.gada 14.februārī, bet 2002.gada 20.februārī pēc sekmīgas sanācijas plāna realizācijas uzņēmums oficiāli atzīts par maksātspējīgu.

Citu datumu laikraksti