Zinību maratonā uzvar devītklasnieki

Bejas pamatskolā šonedēļ notika pēdējais no pieciem Zinību maratoniem, šoreiz matemātikā. Kopvērtējumā par Zinību maratonu uzvarētājiem ir kļuvuši 9.klases audzēkņi.

Bejas pamatskolā šonedēļ notika pēdējais no pieciem Zinību maratoniem, šoreiz matemātikā. Kopvērtējumā par Zinību maratonu uzvarētājiem ir kļuvuši 9.klases audzēkņi.
"Kopvērtējumā 2.vietu ieguva 5.klase, bet 3.vietu - 7.klase. Atzinības rakstu par labāko mājas darbu - vizītkarti saņēma 7.klases kolektīvs. Par viszinošāko skolēnu atzina 5.klases audzēkni Artūru Lielmani, jo viņš maratonu laikā bija nopelnījis visvairāk punktu," stāsta Bejas pamatskolas direktores vietniece mācību darbā Ineta Pūpola.
Mācību gada laikā skolā notika pieci Zinību maratoni - dabas zinībās, angļu un latviešu valodā, vēsturē, sociālajās zinībās un matemātikā.
"Pašlaik 5. līdz 9.klašu skolēniem risinās konkurss par Lieldienām. Viņiem ir jāzīmē Lieldienu olas. Zīmējumiem bērni var pievienot pašu sacerētas mīklas, ticējumus, pasakas vai stāstus. Darbus izkārtosim izstādē, veiksmīgākie autori saņems pārsteiguma balvas. Vizuālās mākslas skolotājs ar atzīmi novērtēs zīmējumus, bet literatūras un latviešu valodas skolotājas - radošos darbus," saka I.Pūpola.
1. līdz 9.klases skolēniem drīzumā būs Rakstu darbu kultūras konkurss. To rīkoja arī šā mācību gada pirmajā semestrī. Savukārt 2.aprīlī 1. līdz 4.klašu bērniem būs popiela.

Citu datumu laikraksti

  • Konkurss “Iepazīsti Alūksnes rajonu”

    Šodien publicējam konkursa “Iepazīsti Alūksnes rajonu” septītās kārtas jautājumus, ko sagatavojis Kalncempju tūrisma informācijas punkts, kā arī...

  • Dzīvo viss, kas mīlestībā dots

    Acīmredzot nav jābrīnās, ka steigas un stresa nomāktie cilvēki veldzi un atelpu meklē dzejnieces Kornēlijas Apškrūmas sirsnības un mīlestības...

  • Popularizēs lietišķās mākslas mantojumu

    Alūksnes Tautas lietišķās mākslas studija “Kalme” kopā ar rajona mājturības skolotājiem vēlas apzināt rajona lietišķās mākslas mantojumu.Alūksnes...