Zivīm ieteicams sportot

AUNS. Ģimenes problēmas atkal nostāsies pirmajā vietā. Neesiet tik greizsirdīgs, tad klāsies vieglāk.

AUNS. Ģimenes problēmas atkal nostāsies pirmajā vietā. Neesiet tik greizsirdīgs, tad klāsies vieglāk. Dienas sākumā viss liksies drūms un bezjēdzīgs, bet kāds notikums vai cilvēks izsitīs jūs no šīm sliedēm.
VĒRSIS. Esiet piesardzīgs ar naudu, dokumentiem, svešiem noslēpumiem. Nav vēlams aizņemties naudu. Par spīti grūtībām, ko sagādās šī diena, būsiet labā omā un gatavs palīdzēt citiem.
DVĪŅI. Jūsu aktivitāte nedaudz mazināsies, varbūt taupīsiet spēkus kādam izšķirošam solim. Centieties nokārtot senas lietas, parādus. Jūsu dzīvē var ienākt jauni cilvēki, un šīs attiecības sniegs jaunas iespējas.
VĒZIS. Divējāda diena - gaidāmi gan prieki, gan bēdas, līksme un skumjas. Tomēr, lai arī kas notiktu, saglabājiet mieru un ticiet, ka viss būs labi. Nav vēlams iesaistīties nepārdomātos pasākumos, mīlas intrigās.
LAUVA. Varbūt būsiet liecinieks kāda cilvēka negodīgai rīcībai. Esiet piesardzīgs izteikumos, ja šodien kādu aizvainosiet, tas var būt uz visiem laikiem. Starp citu, arī pats uz aizrādījumiem reaģēsiet visai asi.
JAUNAVA. Ja jums svarīgs miers un saskaņa ģimenē, tad rūpējieties par to, lai visiem būtu labi. Šodien neejiet uz darbu! Piemērots laiks laulības saišu stiprināšanai vai jaunu attiecību veidošanai.
SVARI. Ja jūtat, ka zūd enerģija, padomājiet laikus, kā to atjaunot. Ikdienas pienākumi būs neinteresanti, bet pratīsiet visu pārvērst par izrādi, pat trauku un grīdas mazgāšanu.
SKORPIONS. Dienu pavadīsiet, kārtojot darba darīšanas. Esiet diplomātisks. Sievietes būs aizņemtākas par stiprā dzimuma pārstāvjiem.
STRĒLNIEKS. Iespējams, jutīsiet, ka darbā tuvojas krīze. Centieties lietas iegrozīt tā, lai šodien vēl neizjustu negatīvo ietekmi. Izvairieties no tikšanās ar priekšniecību. Savukārt nākamnedēļ viss varbūt atrisināsies pats no sevis.
MEŽĀZIS. Laba diena amatniecības darbiem. Varat arī iegādāties dažādus metālkalumus vai keramiku. Veiksmīgi rīkosieties nestandarta situācijās. Tomēr zvaigznes iesaka vairāk laika pavadīt mājās, ne darba kabinetā.
ŪDENSVĪRS. Mājinieki būs sailgojušies pēc jums, vēlēsies kopā pavadīt vairāk laika, esiet pretimnākošs un atlieciet darīšanas. Varat kopā apmeklēt kultūras pasākumus. Izdosies lieli pirkumi, varbūt saņemsiet dāvanas.
ZIVIS. Nesēdiet visu dienu pie televizora, datora vai grāmatas, ejiet ārā, svaigā gaisā. Ieteicams slēpot, slidot vai paskriet pa mežu. Mazāk ēdiet saldumus!
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti