Zivīm nevajadzētu iedziļināties savās problēmās

AUNS. Jums svarīgs būs sabiedrības un priekšniecības vērtējums, tāpēc darīsiet visu, lai tikai izpelnītos uzslavas.

AUNS. Jums svarīgs būs sabiedrības un priekšniecības vērtējums, tāpēc darīsiet visu, lai tikai izpelnītos uzslavas. Labs laiks, lai pievērstos mācībām, paplašinātu redzesloku ceļojot.
VĒRSIS. Iespējama necerēta veiksme, laime personīgā dzīvē. Vērsim būs svarīgi veidot jaunus lietišķus kontaktus. Varbūt kopā ar ārzemnieku uzsāksiet sen iecerētu projektu.
DVĪŅI. Varat kārtot juridiskus jautājumus, parakstīt līgumus, apmeklēt valsts iestādes. Iespējams, ar kādu ietekmīgu cilvēku jūs saistīs kas vairāk nekā tikai lietišķas attiecības.
VĒZIS. Vienu gan ielāgojiet, ja esat nolēmis uzsākt kādu lielu darbu, tad rūpīgi izvēlieties sadarbības partnerus un atsakieties no mazpazīstamu cilvēku palīdzības.
LAUVA Kaut arī jūs centīsieties saglabāt savu neatkarību, tomēr nav izslēgts, ka mīļotajam cilvēkam izdosies izdabūt no jums jāvārdu.
JAUNAVA. Varat izmantot starpnieka pakalpojumus vai pats par tādu kļūt. Piemērots laiks naudas darījumiem un personīgās dzīves sakārtošanai. Ja vēlaties vērienīgi iepirkties, tad dariet to zināmu tuviniekiem.
SVARI. Svariem labs periods, veiksmīgi risināsiet karjeras jautājumus. Vienu gan ielāgojiet, ja vēlaties, lai šī panākumu sērija turpinās, nesāciet jaukties citu darīšanās, pamācīt kolēģus vai jebkādā veidā izrādīt savu pārākumu.
SKORPIONS. Darbā veiksies, saņemsiet arī tuvinieku atbalstu. Sevišķu prieku sagādās bērni. Viss notiks nepiespiesti, pareizi un jūs sajutīsiet liktens pieskārienu. Emocijas ņems virsroku pār prātu.
STRĒLNIEKS. Ceturtdien iesāktās lietas var ieilgt uz nezināmu laiku. Centieties saglabāt neatkarību, bet vienlaicīgi esiet arī taktisks. Kas attiecas uz privāta rakstura sarunām, tad varat nebaidīties būt atklāts.
MEŽĀZIS. Varat veidot jaunus kontaktus, kāds šajā laikā sastaptais cilvēks turpmāk palīdzēs jums karjeras veidošanā. Ieteicams izdarīt iepirkumus, bet saimnieciska rakstura un ne pārāk dārgus.
ŪDENSVĪRS. No ceturtdienas padosies ar papīru, dokumentu lietām saistīti darbi. Varbūt uzstāsieties. Dažiem būs izdevies iekarot savu vietu sabiedrībā vai mīļotā cilvēka sirdī.
ZIVIS. Varbūt nesaskaņas mājas dzīvē pārāk spēcīgi ietekmēs darba lietas un jūs nespēsiet tikt galā ar pienākumiem. Varbūt centieties tik daudz neiedziļināties savās problēmās, palīdziet citiem, varbūt tā radīsiet atbildes arī uz saviem jautājumiem.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Pabeidz anekdotes!

  Vai tu esi asprātīgs un proti stāstīt anekdotes?Vai tu esi asprātīgs un proti stāstīt anekdotes? Piemēram, šādi: "Viens suņa īpašnieks stāsta...

 • Mana māja – mana pils

  Gadījums no dzīves. Kādā jaukā sestdienas pēcpusdienā, kad man bija brīva diena, varēju mierīgi baudīt tēju un vērot labu filmu, pie durvīm...

 • Visi nevar būt mūsējie

  Vieniem viņš patīk, citos izraisa atklātu nepatiku. Klausoties mūziķa izpildītās dziesmas, top skaidrs, ka repera Ģirta Rozentāla jeb Ozola dzimtais...

 • Atbildam lasītājam

  Kādos veikalos un ar kādām kartēm Alūksnē var norēķināties?Kādos veikalos un ar kādām kartēm Alūksnē var norēķināties? Skaidro "Baltijas Tranzīta...

 • Afiša

  14.februārī no pulksten 19.00 Alūksnē atpūtas klubā "Jolanta" muzicē saksofonists Arnis Grāps.14.februārī no pulksten 19.00 Alūksnē atpūtas klubā...

 • Konditorejas izstrādājumus visvairāk pērk svētkos

  Iespējams, arī jūs Valentīndienā meklējat nelielu sirdsveida kūciņu, lai kaut simboliski to pasniegtu kādam sev dārgam cilvēkam.Iespējams, arī jūs...