Zivis gūs panākumus profesionālajā jomā

AUNS. Sākot no ceturtdienas, Auna enerģijas tonuss mazināsies, būs grūtāk saprasties ar cilvēkiem, daudz ko uztversiet sakāpināti, personiski.

AUNS. Sākot no ceturtdienas, Auna enerģijas tonuss mazināsies, būs grūtāk saprasties ar cilvēkiem, daudz ko uztversiet sakāpināti, personiski. Nelolojiet nekādus godkārīgus plānus, tie neizdosies, veiksies tikai tās lietas, kurās būsiet nesavtīgs.
VĒRSIS. Jūsu uzskati un vēlmes šajā periodā nebūt nesaskanēs ar sabiedrībā pieņemto uzvedības modeli. Aizstāvēsiet savu taisnību, principus un, iespējams, tādējādi iekulsieties nepatikšanās.
DVĪŅI. Sekmēsies darbs valsts ierēdņiem, priekšniekiem, ja vien viņi būs saprotoši. No ceturtdienas Dvīnim ieteicams pievērsties izglītības jautājumiem. Varat gan pats uzsākt mācības, gan palīdzēt to darīt bērniem.
VĒZIS. Šajā laikā Vēzis izjutīs augstāku spēku ietekmi uz savu dzīvi, daudz kas notiks neizprotamā veidā. Vairāk uzturieties dzīvespriecīgu cilvēku kompānijā un centieties līksmībā neatpalikt no viņiem.
LAUVA. Vieglāk kā parasti spēsiet veidot kontaktus, panākt sev vēlamo rezultātu. Nav izslēgts, ka daži Lauvas izmantos zvaigžņu labvēlību, lai uzlabotu savu biznesu vai iepatiktos sev vēlamai personai. Vakarā kāds var iejaukties jūsu plānos, pat izjaukt tos, bet nekrītiet tādēļ panikā.
JAUNAVA. Ieteicams lielāku vērību veltīt darbam, ne privātai dzīvei, tā ietaupīsiet laiku. Šodien jums kārosies kaut ko garšīgu apēst un ne vienreiz vien, tāpēc ar restorāna apmeklēšanu nebūs līdzēts, nāksies gatavot pašam.
SVARI. Tāpat veiksmīgi risināsiet bērnu audzināšanas jautājumus. Varat iesaistīties kolektīvos pasākumos, darbos, jums patiks atrasties sabiedrībā. Iespējams kāds materiāls zaudējums.
SKORPIONS. Daži Skorpioni var nolemt uz laiku pārtraukt esošo savienību un paskatīties, kas notiek tālāk. Diemžēl šāda taktika jums var laupīt izredzes reiz atjaunot sarautās saites.
STRĒLNIEKS. Labs laiks materiālu jautājumu risināšanai. Varbūt kādu prāvāku naudas summu saņemsiet gluži vai no gaisa, katrā gadījumā negaidīti.
MEŽĀZIS. Ļoti labs laiks ceļojumiem, bet labāk, ja tie būtu ar noteiktu mērķi un darba darīšanās, nevis atpūta, izklaide. Varbūt kāds Mežāzis gūs popularitāti vai uzstāsies svešā valstī.
ŪDENSVĪRS. Iespējams, veidosiet romantiskas attiecības ar kādu darba kolēģi. Jūs saistīs kopīgas intereses, darbošanās un varbūt senas atmiņas.
ZIVIS. Profesionālajā jomā gūs panākumus radošās Zivtiņas. Priecēs veselības stāvoklis, varat pat atsākt sportiskas aktivitātes.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Nekur nav tik labi kā Jaunlaicenē

  Vēlas saglabāt pagastu Jaunlaicenes pagasta padomes priekšsēdētājai Rasmai Muceniecei martā aprites 20 darba gadi šajā amatā.Vēlas saglabāt...

 • Strūklaku atjaunos par ziedojumiem

  Trešās labdarības akcijas "Strūklaka Alūksnes pils parkam" noslēguma balle pulcēja šī pasākuma organizatorus, rīkotājus un ziedotājus.Trešās...

 • Mājas remontam ir dažādi varianti

  Remonts - tās ir jaunas iespējas, kuras vērts laikus apdomāt un plānot, izsverot, vai tā būs tikai vienas sienas netradicionāla nokrāsošana vai...

 • “Esmu tāds kā citi...”

  Māris Vīgups, divdesmitgadīgs frizieris, ļoti jauns un talantīgs. Jauks cilvēks -tāds kā citi jaunieši. - Māri, kā radās doma - kļūt par frizieri? -...

 • Ansamblī “Atspulgs” meitenes dzied no 1.klases

  Šķiet, ka Alūksnes rajonā un tās apkārtnē "Atspulgs" nav svešs.Šķiet, ka Alūksnes rajonā un tās apkārtnē "Atspulgs" nav svešs. Četras talantīgas...

 • Absolventu diena ģimnāzijā

  25. janvāris - absolventu diena Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā.25. janvāris - absolventu diena Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā. Tā ir...