Zvaigznes izgaismo problēmas, cilvēkam jāprot tās risināt

Zvaigznes cilvēkam parāda īsto ceļu, iesaka, kā pa to iet, bet neko nedāvina.

Zvaigznes cilvēkam parāda īsto ceļu, iesaka, kā pa to iet, bet neko nedāvina. Viss pārējais šajā ceļojumā būs atkarīgs tikai un vienīgi no paša gājēja.
"Mēs neviena cilvēka individualitāti nenoliedzam. Katrs savā būtībā ir neatkārtojams. Tā nekad nebūs, ka zvaigznes pateiks, ka slaucējai jākļūst par baletdejotāju vai pretēji. Cilvēks, pat nezinot savu horoskopu, dzīvo pēc dabas likumiem, un viņš lielākoties dzīvo pareizi," uzskata Hamburgas skolas astroloģijas asociācijas "Urānija" astroloģe Ieva Gurtiņa. Nereti ir gadījumi, kad cilvēks ierodas pie astrologa, un tas redz, ka darbs, kuru klients veic, nav sirdslieta. Sarunā cilvēks atzīst, ka tā tiešām ir, bet apstākļi nosaka, ka šobrīd viņam jādara tas, kas varbūt pat īpaši nepatīk.
Diktatori sodīja astrologus
Daudzi ikdienā slēpjas aiz maskas, tomēr dzīve pierāda - ja cilvēkam ir grūti, viņš izmanto visas iespējas. Arī vēršas pie astrologiem.
"Tas ir ļoti nopietni, un mācība nav vienkārši paņemta "no zila gaisa". Ne velti lielie diktatori astrologus ir iznīcinājuši pat fiziski, ja tie viņiem pateikuši netīkamu prognozi," stāsta I. Gurtiņa. Piemēram, Vācijā savulaik astroloģija bija ļoti attīstīta. Divdesmitajos gados katrā iestādē, uzņēmumā bija astrologs, kas izvērtēja svarīgākos notikumus. Gan skolā, gan ostā, gan rūpnīcā, gan kantorī. Viņi veica pētījumus ar vāciešiem piemītošo pedantiskumu, prognozēja situācijas. Hitleram viņi norādīja, ka Vācija nedrīkst iesaistīties karā, jo būs zaudējums, bet viņš padomdevējus nosūtīja uz koncentrācijas nometnēm.
"Tāpat komunistu līderi ir vērsušies pie astrologiem. Arī kapitālisti. Visi. Svarīgu lēmumu priekšvakarā, kad izšķiras — būt vai nebūt, daudzi vēršas pie astrologiem," uzskata I.Gurtiņa.
Zvaigznes parāda, kā izkļūt no grūtībām
"Prezidente pie mums līdz šim vēl nav bijusi," saka Ieva. Taču nākotni izzināt vēlējušies dažādu profesiju un sabiedrības slāņu pārstāvji. Sākot ar maziem bērniem, par kuru nākotnes iespējām vēlējušies uzzināt viņu vecāki, un beidzot ar cilvēkiem, kuri sasnieguši nopietnu vecumu, un viņus moka dažādas, arī veselības, problēmas.
"Mēs, astrologi, vērojam cilvēka fizisko ķermeni un arī dvēseli, garu. Slimība var parādīties cilvēka fiziskā ķermeņa kartē, bet ne vienmēr izpausties dzīvē," skaidro Ieva. Tālākais būs atkarīgs no cilvēka dvēseles, viņa gara spējām, konkrētāk, no viņa domām, darbiem. Kā viņš dzīvos. Kā izturēsies pret sevi, apkārtējiem. "Tikai tad, ja cilvēks būs negatīvi noskaņots pret visu apkārtējo pasauli, slimība izpaudīsies. Viss ir paša rokās," uzsver astroloģe. Zvaigznes parāda, kā labāk izkļūt no grūtībām, kā nesaslimt. Kā mums domāt un par ko mums domāt. Kā sevi saudzēt un sev palīdzēt.
Nekas pasaulē nenotiek nejauši
Pie astrologiem cilvēki dodas, dažādu jūtu vadīti. "Cik cilvēku, tik viedokļu un tikpat dažādu domu," vērtē Ieva. Cits zvaigznēm vēlas vaicāt konkrētas problēmas risinājumu. Cits jau iepriekš neslēpj šaubas, ka nav iespējams otram norādīt pareizo dzīves modeli. Tomēr pēc sarunas ar speciālistiem cilvēki lielākoties aiziet apmierināti.
"Mēs necenšamies viņus pārliecināt, bet palīdzam atrisināt sarežģījumus. Dodam padomus, kā rīkoties konkrētajā brīdī vai laika posmā. Cilvēki maina savu dzīvi, viņiem kļūst vieglāk dzīvot," skaidro astroloģe. Arī Ievai pirmā iepazīšanās ar astroloģiju notikusi laikā, kad dzīvē veidojušies notikumi, kādus viņa nevēlējusies piedzīvot.
"Gribēju kaut ko mainīt, uzzināt, kā rīkoties. Nekas pasaulē nenotiek nejauši," tagad apgalvo Ieva. Nejaušība nav bijusi arī tā, ka viņa, ieraugot laikrakstā sludinājumu, devusies uz astrologu ģildi, lai apgūtu zinātni par zvaigznēm. Tagad viņa var zināšanas nodot citiem, kā arī palīdzēt cilvēkiem atrast sevi un izlasīt zvaigznēs rakstīto likteni.
Horoskopi laikrakstos ir tikai izklaide
Viens no pakalpojumiem, kurus astrologi sniedz klientiem, ir personiskā horoskopa sastādīšana. Lai to veiktu, nepieciešams zināt cilvēka dzimšanas vietu, precīzu laiku, kā arī vārdu un uzvārdu. "Hamburgas skolas astroloģija balstās uz to, ko neizmanto citi novirzieni. Mēs izmantojam vēl oficiāli neatklātās planētas, kuru esamība ir pierādīta. Šie objekti ir redzami," stāsta Ieva. Sastādot horoskopus un pārliecinoties praksē, 99 procentos gadījumu var secināt, ka šādas planētas ir, ka tās darbojas un palīdz konkrētos brīžos un situācijās.
Daudzi vecāki, aizejot pie astrologiem, vēlas uzzināt, kā palīdzēt saviem bērniem. "Padoms noder. Mēs necenšamies norādīt, ka jādara tikai tā un citādi nevar. Astrologa uzdevums ir izskaidrot, kādas spējas bērnam ir vērts attīstīt. Tālākais ir atkarīgs no cilvēka, vai viņš pieņems šo padomu vai ne," skaidro Ieva.
"Horoskopi, kurus mēs ikdienā varam izlasīt laikrakstos un žurnālos, ir tikai izklaide," uzskata profesionālā astroloģe. Zodiaka zīme ir tikai neliela daļa no cilvēka būtības. Vēl jāņem vērā raksturs, āriene, domas, jūtas. Daudzi faktori, pat tas, kā indivīds izturas un jūtas sabiedrībā. Protams, ir nozīme, kādā mēnesī cilvēks ir dzimis, arī dzimšanas gads dos daļu īpašību, taču tā būs tikai desmitā daļa no cilvēka personiskā horoskopa.
Problēmas var atkal atgriezties
Astrologa ieteikumus lieti būtu uzklausīt , veidojot ģimenes dzīvi. Piemēram, situācijās, kad māc šaubas un jāizvēlas, kurš no draugiem vai draudzenēm būtu piemērotāks partneris ģimenes dzīvē. Zvaigznes noteikti pateiks, kurš ir īstais, ja vispār šis brīdis un šie cilvēki ir piemērotākie. "Personiskais horoskops norādīs, kad ir labākais laiks partnerattiecību veidošanai," saka Ieva. Pastāv iespēja, ka zvaigznes ieteiks nogaidīt, jo tikai pēc noteikta laika paredzēta satikšanās ar vienīgo un īsto partneri. Nereti cilvēki astrologiem vaicā padomu, kā risināt ģimenes krīzi.
"Jebkurā gadījumā mēs ieteiksim cilvēkam cīnīties par ģimenes saglabāšanu un pārdomāt, ko viņš patiesībā vēlas. Zvaigznes parādīs tikai situāciju, kādā atrodas cilvēks. Jāapzinās problēma un tā jārisina. Nedrīkst dzīvē atstāt neatrisinātas problēmas, jo tās tāpat atgriezīsies noteiktā situācijā, bet nu jau ar citu cilvēku. Būs tā pati situācija, tie paši negadījumi," uzskata astroloģe.
Zvaigžņu tulki iesaka ieskatīties personiskajos horoskopos, plānojot ģimenes atvases. Lai arī parasti uzsver cilvēka piedzimšanas brīdi, ne mazāk svarīgs ir zvaigžņu stāvoklis bērna ieņemšanas laikā. Pastāv iespēja jau iepriekš uzzināt, ar ko būs apveltīts gaidāmais mazulis.
Izmantos astroloģiju ārstējot pacientus
Rīgā, Hamburgas Astroloģijas akadēmijā, notiek arī jauno speciālistu sagatavošana. "Nejaušību nav. Pie mums nāk tie, kuriem šī zinātne ir dzīves nepieciešamība," uzsver Ieva. Viņa skaidro, ka zvaigžņu izzināšanu var uzsākt jebkurā vecumā. "Sākot ar 18 gadiem, kad cilvēks ir sasniedzis dzīves briedumu," piebilst astroloģe. Līdz ar astroloģiju interesenti studē dzīvo ētiku, hiroloģiju jeb astroloģiju uz delnas, mācības par enerģētiku un medicīnu. No februāra akadēmijā apgūstama arī biokosmoloģija saistībā ar medicīnu. "Tā būs astromedicīnas fakultāte, kurā izglītosies mediķi, kas vēlēsies papildināt zināšanas, iepazīt astroloģiju un izmantot mācības praksē, darbā ar pacientiem," stāsta Ieva.
Savukārt astroloģijas ģildē, kas darbojas līdztekus akadēmijai, strādā profesionāli speciālisti, kas pēc četru gadu studijām ieguvuši augstāko izglītību. Pie viņiem cilvēki var pieteikt vizīti, lai iegūtu personisko horoskopu. Viena seansa ilgums ir aptuveni stunda. "Protams, ja cilvēkam ir nopietnas problēmas, mēs strādājam, kamēr rodam atbildes uz visiem jautājumiem," uzsver Ieva.
Vēlams sarunā ar astrologu censties pateikt, kāda tieši ir problēma vai jautājums, kuru īpaši cenšaties atrisināt. Lai sastādītu personisko horoskopu bērniem, viņi nav jāņem līdzi pie speciālistiem. Vajag astrologam nosaukt precīzus dzimšanas datus.

Citu datumu laikraksti

 • Lieldienās šūpojās un ripināja olas

  Lieldienās bija jauks un saulains laiks, tāpēc bija maz cilvēku, kas šo dienu pavadīja telpās.Lieldienās bija jauks un saulains laiks, tāpēc bija maz...

 • Afiša

  6.aprīlī pulksten 22.00 Alsviķu kultūras namā Pavasara balle.6.aprīlī pulksten 22.00 Alsviķu kultūras namā Pavasara balle. Ielūdz grupa "Vēja runa"...

 • Policija informē

  Vīrietis no Virešu pagasta informējis policiju, ka ir iekļūts viņa mājā un no tās nozagtas divas gleznas.Vīrietis no Virešu pagasta informējis...

 • Auns var sākt pārveidot māju

  AUNS. Būsiet diplomātisks un sabiedrisks, varbūt organizēsiet kādas pārrunas vai prezentāciju.AUNS. Būsiet diplomātisks un sabiedrisks, varbūt...

 • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

  Atpūtas pasākumi 30.martā pulksten 22.00 Alūksnē, mūzikas klubā "Impērija" olu sitamos ritmus mixēs DJ "P-AUTS".Atpūtas pasākumi 30.martā pulksten...

 • Kristus ir augšāmcēlies

  "Surrexit Dominus vere - Kristus patiešām augšāmcēlies" - kopš devītā gadsimta visi kristīgie, kas piedalās Lieldienu dievkalpojumā, no rīta...

 • Lasītājs jautā

  Vai Liepnas pagasta padomes sēdes ir slēgtas?Vai Liepnas pagasta padomes sēdes ir slēgtas? Būtu interesanti iepazīties ar deputātu darbu un redzēt,...

 • Afiša

  28.martā pulksten 15.00 Kolberģa tautas namā Lieldienu zaķis aicina uz Gulbenes teātra izrādi visai ģimenei "Neticamā dēku diena jeb neveiksminieks...

 • Policija informē

  Kāds Alūksnes rajona iedzīvotājs informējis policiju, ka 20.martā viņam no "Unibankas" kartes noņemti 80,34 lati.Kāds Alūksnes rajona iedzīvotājs...