A/S "VIRŠI-A" DUS varēs norēķināties ar dažādām valūtām

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs, a/s „VIRŠI-A" noslēdzis pērn uzsākto attīstības projektu, kurā visās tīkla degvielas uzpildes stacijās (DUS) ir uzstādīta jaunas kases sistēma, kas būtiski uzlabos klientu servisu. Projektā līdz šim ieguldītās investīcijas veido aptuveni 200 tūkstošus latu, un tas ir pēdējā laika apjomīgākais informāciju tehnoloģiju projekts, ko īstenojis tirgotājs.

Ar jaunās kasu sistēmas palīdzību klientiem tiks piedāvātas konceptuāli jaunas iespējas. Piemēram, norēķināšanās ar vairākām valūtām (USD un EUR), bet jau tuvākajā nākotnē tā palīdzēs vēl vairāk uzlabot „VIRŠI-A" klientu apkalpošanas servisu un ieviest arvien jaunus pakalpojumus. "Jaunās kases sistēmas uzstādīšana pilnībā visos DUS tika pabeigta 2009.gada decembrī. Tādēļ tagad, kad jau vairāk nekā mēnesi esam strādājuši testa režīmā, varam teikt, ka ieviestie pakalpojumi darbojas un ir sevi attaisnojuši," stāsta a/s "VIRŠI-A" valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš.

Jau šobrīd noris arī jaunu sistēmas funkciju ieviešana un uzņēmumam ir skaidrs, kādus jaunumus izstrādās tuvākajā laikā.

"Jaunā kase ir tikai platforma tālākai pakalpojumu uzlabošanai," norāda J.Riekstiņš.

Latvijas ziņas