Agrā ceturtdienas rītā apmierinoši braukšanas apstākļi ir Vidzemes ziemeļos, kur tikai sāk snigt, kā arī dažviet Kurzemē. Ssniega un puteņa dēļ, apgrūtināta braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem ir no Rīgas virzienā uz Vidzemi, Latgali un Zemgali v

Snigšanas dēļ ceturtdienas rītā strauji pasliktinās braukšanas apstākļi uz Latvijas autoceļiem, liecina uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" informācija.

Agrā ceturtdienas rītā apmierinoši braukšanas apstākļi ir Vidzemes ziemeļos, kur tikai sāk snigt, kā arī dažviet Kurzemē.

Ssniega un puteņa dēļ, apgrūtināta braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem ir no Rīgas virzienā uz Vidzemi, Latgali un Zemgali visos ceļa posmos. Virzienā uz Ventspili apgrūtināta braukšana ir posmos Rīga-Kūdra, Tukums-Strazde un Usma-Pope, savukārt virzienā uz Liepāju posmā Kalnciems – Skrunda. Sniegoti ir arī Rīgas, Daugavpils un Rēzeknes apvedceļi, kā arī un autoceļi Jēkabpils – Krievijas robeža un Grebņeva – Medumi. Tīrīšanas un kaisīšanas darbi tiek veikti pastiprinātā režīmā un daudzviet jau atkārtoti.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir pa reģionālajiem autoceļiem izņemot Liepājas, Talsu un Ventspils apkārtni. Brauktuves ir sniegotas, uz tām veidojas apledojums, tāpēc tiek tīrītas un apstrādātas pret slīdi.

Braukšana pa vietējiem autoceļiem ir apgrūtināta visā valstī. Brauktuves ir sniegotas vai ar piebrauktu sniega kārtu. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek bīstamo posmu pretslīdes apstrāde.

Redzamība daudzviet, īpaši valsts dienvidaustrumu pusē, pasliktinājusies līdz 500-1000 metriem. Dienā gaidāmi sarežģīti braukšanas apstākļi, it īpaši uz reģionālajiem un vietējas nozīmes ceļiem, jo turpināsies snigšana, prognozē sinoptiķi.

Latvijas ziņas