Aicina piedalīties gājputnu sagaidīšanas fotokonkursā

„DHL Express" un Latvijas Ornitoloģijas biedrības kopīgās izglītojošās akcijas „Gājputnu sagaidīšanas mēnesis" ietvaros ikviens iedzīvotājs ir aicināts piedalīties gājputnu sagaidīšanai veltītā fotokonkursā „Redzēji - pastāsti citiem!".

Par katru sociālā portālā Draugiem.lv, gājputnu atbalsta lapā http://www.draugiem.lv/dhlgogreen galerijā Fotokonkurss „Redzēji - pastāsti citiem" pievienoto bildi tiks ziedoti līdzekļi Latvijas Ornitoloģijas biedrības īstenotajai melnā stārķa izpētes un aizsardzības programmai.

Ar fotokonkursu „Redzēji - pastāsti citiem!" tā organizatori vēlas pievērst sabiedrības, īpaši skolēnu un jauniešu uzmanību Latvijas gājputnu populācijas daudzveidībai un krāšņumam. Savukārt pievienojot uzņemtās bildes sociālā portāla galerijā, ikviens ir aicināts dalīties un pastāstīt arī citiem par šajā pavasarī novērotajiem gājputniem visā Latvijā.

Fotokonkursā nepieciešams pievienot bildes, kurās redzami gājputni, norādot vietu un laiku, kad gājputns ir nofotografēts. Plašāku informāciju par fotokonkursa noteikumiem ir iespējams iegūt: http://www.draugiem.lv/dhlgogreen.

Latvijas ziņas