Aicina piedalīties konkursā „Latvijas labākā mamma 2011”

SIA „E Group”, kas plašāk pazīstams kā DāvanuServiss.lv izsludina konkursu „Latvijas labākā mamma 2011”, kas veidots par godu Mātes dienai, kas šogad tiks svinēta 8.maijā.

Konkurss notiks no 3.maija līdz 8.maijam un tajā varēs piedalīties iesūtot gan bildes, gan stāstus uz DāvanuServiss.lv e-pastu [email protected] pastāstot par to, kāpēc tava mamma ir vislabākā. 9.maijā DāvanuServiss.lv mājas lapā tiks paziņots uzvarējušā stāsta vai fotogrāfijas autors, kura mamma saņems galveno balvu sevis palutināšanai – „Burvīgas SPA brīvdienas” diviem, Siguldā, informē DāvanuServiss.lv projektu vadītāja Zane Borisēviča

Stāsti tiks publicēti arī DāvanuServiss.lv mājas lapā.

Paralēli iesūtīto stāstu un bilžu konkursam, „Radio Skonto” programmas laikā, ap plkst. 15.00, norisināsies konkurss, kura laikā cilvēki būs aicināti saņemt drosmi un skaļi paslavēt savu mammu. Katru darba dienu – 3.maijā, 5. un 6.maijā, skaistākā, labākā un atraktīvākā uzslava balvā saņems DāvanuServiss.lv dāvanu izlasi „Dāmām”.

DāvanuServiss.lv šo konkursu veido ar mērķi ļaut cilvēkiem skaļi teikt pateicības vārdus savām mātēm, kuru ikdienas rūpes mēs dažreiz aizmirstam novērtēt ikdienā. Tā ir skaista iespēja atcerēties visu to labo, skaisto un gaišo, ko iemācījusi māmiņa un kas mūs veidojis par tādiem cilvēkiem, kādi esam tagad. Nekad nav par vēlu skaļi pateikt paldies, cilvēkam, kas katru no mums lolojis un saaudzējis visu savu mūžu, jo savām mātēm, lai cik veci mēs arī nebūtu, mēs vienmēr būsim bērni. DāvanuServiss.lv stāstu konkurss ir iespēja godināt māmiņu uzņēmību, mīlestību un drosmi. DāvanuServiss.lv sniedz iespēju pateikt paldies un piedalīties iespējā laimēt māmiņai fantastisku atpūtu, lai ļautu viņai aizmirst par ikdienas pienākumiem un veltītu laiku sev.

Latvijas ziņas