Aicina sacensties velobraucienā „Līkloči papardēs”

Jau astoto gadu pēc kārtas Ilzenē Līgosvētki tiks atklāti ar velobraucienu „Līkloči papardēs". Tradicionāli starts tam tiks dots 23.jūnijā pulksten 12.00, sacensību dalībniekus aicinot pulcēties pie Ilzenes kultūras, sporta, interešu izglītības un mūžizglītības centra „Dailes".

„Tas ir tautas velobrauciens. Tā galvenā mērķauditorija ir velosipēdisti, kas lielajās sacensībās varbūt nepiedalās, bet labprāt pārbaudītu savus spēkus, sacenšoties ar sev līdzīgajiem," skaidro velobrauciena „Līkloči papardēs" organizators Viesturs Kazainis.

Kļūt par sacensību dalībniekiem aicināti kā paši ilzenieši, tā arī pārējie novada iedzīvotāji un viesi no kaimiņu pašvaldībām. Neizpaliks arī profesionālu sportistu piedalīšanās, kas uz sacensībām saņems speciālus ielūgumus.

„Tie būs sportisti, kas kļuvuši par maniem draugiem. Viņi startēs atsevišķā sporta klasē, lai tie, kas uz lielajām sacensībām nav bijuši, redzētu, kā brauc un sacenšas kalnu velosipēdisti, kam riteņbraukšana ir ikdiena," atklāj V.Kazainis.

Dalībniekiem plānots piedāvāt trīs dažāda garuma distances, no kurām īsākā būs pieci, bet garākā - 20 kilometrus gara. Uzvarētāji tiks noskaidroti pēc distancēm, nevis vecuma grupām. Vienīgais izņēmums būs bērni un jaunieši, kuriem vērtēšanas principi paliks nemainīgi. Sacensību veiksmīgākie dalībnieki tiks pie sponsoru sarūpētām balvām. Atsevišķa veicināšanas balva paredzēta atraktīvākajam braucējam.

„Tā kā šis ir tautas velobrauciens, kas notiek Līgosvētkos, tad visi dalībnieki tiek aicināti parūpēties par kādu Jāņiem atbilstošu atribūtu. Interesantākā un atraktīvākā dalībnieka pūles tiks atbilstoši novērtētas," sola V.Kazainis. Par uzvaru varēs sacensties ne tikai individuāli, bet arī komandās.

Latvijas ziņas