AS "Diena" radījusi jaunu mediju Hugo un izsludina konkursu

Akciju sabiedrība "Diena" radījusi jaunu multimediālu platformu "Hugo.lv", kurā apvienoti dažādu tematu videokanāli. "Hugo.lv" būs pārstāvēti visi AS "Diena" mediju produkti – laikraksti, portāli un žurnāli. Paredzēts, ka jaunajā projektā savus kanālus varēs veidot arī citi interesenti – gan augstskolas un uzņēmēji, gan arī neatkarīgi sižetu veidotāji. Paralēli jaunajam produktam "Hugo.lv" izsludina atlasi konkursam Meklējam TV talantus.

"No mūsu puses jaunā mediju platforma ir eksperiments," par "Hugo.lv" stāsta AS "Diena" izdevniecības "Dienas mediji" galvenais redaktors Guntis Bojārs. "Pirmais jautājums, ko uzdevām paši sev, - vai koncerns, kam ir milzu pieredze drukāto mediju jomā, spēj izveidot televīziju? Mana atbilde - spēj, ja savieno mūsu redaktoru un žurnālistu kompetenci ar to profesionāļu pieredzi, kas saprot un redz kadru." Patlaban "Hugo.lv" darbojas testa režīmā. "Šobrīd svarīgi ir saprast, kā veidosies cilvēku skatīšanās paradumi internetā, tāpat arī jānoslīpē tehniskās un dizaina detaļas," atzīst G.Bojārs.

"Hugo.lv" pamatzudevums ir izglītošana, sniedzot dažāda veida padomus un ieteikumus, izklaidēšana ar dažkārt pat provokatīviem raidījumiem, kā arī dzīves realitātes atspoguļošana un informēšana par aktuāliem notikumiem.

Paralēli "Hugo" prezentēšanai, piesaistot jaunus talantus, kas spētu vadīt savus autorraidījumus gan izklaides žanrā, gan arī nopietnu debašu un ziņu blokos, portāls Diena.lv un laikraksts Diena sadarbībā ar augstskolu Turība, kā arī portālu Draugiem.lv izsludina pieteikšanos konkursam Meklējam TV talantus. Ikviens interesents pieteikuma anketu var aizpildīt http://www.diena.lv/tvtalants vai sūtīt uz epastu [email protected].

Talantu konkursam var pieteikties līdz 24.oktobrim.

Konkursa uzvarētāji saņems iespēju vadīt izklaides, ziņu vai diskusiju raidījumu, savukārt talantīgākais dalībnieks saņems dāvanu - iespēju vienu gadu bez maksas mācīties biznesa augstskolā Turība.

Latvijas ziņas