Bauskas rajonā atrasta noslepkavota 11 gadus veca meitene

Rīga, 27.aug., LETA. Šorīt kādās mājās Bauskas rajona Ceraukstes pagastā atrasta noslepkavota 1996.gadā dzimusi meitene.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas priekšniece Sintija Virse, meitenes līķi šorīt atradusi viņas vecmāmiņa. Policijas pārstāve sacīja, ka vecmāmiņa šorīt iegājusi mazmeitas istabā, kur zem segas atradusi bērnu, kuram bija pārgriezta rīkle.

Policija ir uzsākusi kriminālprocesu, un šobrīd notikuma vietā strādā policisti, lai noskaidrotu visus lietas apstākļus.

Zināms, ka meitenīte dzīvoja kopā ar vecmāmiņu un savu tēvu, bet viņas māte patlaban atrodas peļņā ārzemēs.

Bauskas rajona Ceraukstes pagasta bāriņtiesas priekšsēdētāja Aija Stabule aģentūru LETA informēja, ka pagasta iedzīvotāji ar šausmām uztvēruši šo noziegumu un aizdomās par slepkavības izdarīšanu turot meitenes tēvu, kurš nesen atgriezies no ieslodzījuma vietas, kur izcietis sodu par izvarošanu.

Bāriņtiesas priekšsēdētāju darījis uzmanīgu šis fakts, taču no tiesībsargājošajām iestādēm neesot saņemta informācija, ka vīrietis būtu bīstams vai īpaši uzraugāms. Turklāt bijušo ieslodzīto uzraudzījis Valsts probācijas dienests, kas vīrieti apmeklējis arī mājās.

Meitenes mātei augusta sākumā Bauskas bāriņtiesa atņēmusi bērna aprūpes tiesības un par meitenīti rūpējusies vecmāmiņa. Vēl 23.augustā uz Ceraukstes pagasta bāriņtiesas priekšsēdētājas izteiktajām bažām, ka bērnu būtu jātur tālāk no tāda tēva, vecmāmiņa atbildējusi, ka meitenes un tēva attiecības esot labas, bet bāriņtiesas priekšsēdētāja vienkārši turot ļaunu prātu uz šo ģimeni.

Latvijas ziņas