Čiekurs sauc palīgā - sākam labdarības projektu “Dāvā sapni”

Fonds “Dāvā sapni” kopā ar TV 3 un Hipo fondiem uzsāk labdarības projektu “Dāvā sapni”.  Atšķirībā no citiem labdarības projektiem šajā projektā tiek vākti līdzekļi, lai palīdzētu bērniem, nevis sūtot viņus ārstēties uz ārzemēm, bet gan atvedot pasaulē atzītas ārstēšanas metodes uz Latviju.

“Dāvā sapni” mērķis ir palīdzēt ap 2000 Latvijas bērnu, kas cieš no kustību traucējumiem. Par akcijas laikā savāktajiem līdzekļiem fonds “Dāvā sapni” aicinās uz Latviju ārstus, kas varēs palīdzēt bērniem, nosakot labāko ārstēšanu, kā arī plāno ieviest Latvijā speciālu biofeedback Brucker  terapijas metodi, kuru pasaulē izmanto kustību traucējumu ārstēšanā bērniem.  Kampaņa šogad notiek no 24. oktobra līdz 11. decembrim un ar jaunām iecerēm turpināsies arī nākamajos  gados.

“Dāvā sapni”  projekta atbalstītāji ir TV 3, HIPO FONDI, kā arī tirdzniecības centrs ORIGO un vitamīni VITIRON. Labdarības projektam palīdz izdevniecība Fenster, Dienas mediji un sociālais tīkls draugiem.lv.

Ikviens, kas vēlas palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem, piepildīt viņu lielāko sapni – būt tādiem pašiem kā citi bērni – rotaļāties, mācīties un iepazīt pasauli, var:

- ziedot zvanot pa tālruni 90067000 (maksa par vienu zvanu 1 Ls);
- pieteikties Hipo Fondu pensiju 2.līmenim un Hipo Fondi ziedos projektam 5 Ls. (vairāk: www.hipofondi.lv vai zvanot uz 671155555);
- pārskaitīt ziedojumu uz Latvijas Hipotēku un zemes bankas kontu LV48LHZB2100195237001 (Reģ.Nr.40008169506) ar norādi "Ziedojums";

Latvijas ziņas