Februārī sāksies foto konkurss jaunajiem fotogrāfiem

Februārī jaunajiem fotogrāfiem būs iespēja piedalīties fotogrāfijas izglītības programmas "Alfa Foto Lab" fotogrāfiju konkursā, aģentūru LETA informēja konkursa rīkotāji.

Konkursa tēma būs "Bez pierādījumiem: Realitātes robeža", un konkursā tiks gaidītas fotogrāfiju sērijas ar tām pievienotu pavadošo tekstu. Konkursa darbus varēs iesūtīt no 8.februāra līdz 7.martam.

Konkursa darbus vērtēs izglītības programmas vieslektori - Arnis Balčus, Vilnis Vējš un Peters Konišs, bet rezultāti tiks paziņoti 29.martā.

Foto konkursa galvenās balvas laureāts iegūs ceļazīmi uz "Sony World Photography Awards 2010" festivālu Kannās, kur būs iespēja vērot izstādes, prezentācijas un piedalīties meistarklasēs pie pasaules slaveniem fotogrāfiem.

Ikgadējā fotogrāfijas izglītības programma "Alfa Foto Lab" nodrošina papildus izglītošanās iespējas tiem skolēniem un studentiem, kuru mācību programmā ir iekļauts fotogrāfijas lekciju kurss.

Projekta mērķis ir veicināt savstarpēju dialogu un radošu domu apmaiņu jauno fotogrāfu un fotogrāfijas profesionāļu vidū, rosināt stratēģiski diskutēt par fotogrāfijas izglītības perspektīvām Latvijā.

Latvijas ziņas