Galvenās problēma - drēbju, somu un apavu augstās izmaksas 4

Vairākums Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka galvenās problēmas ar kādām saskaras bērnu vecāki, sagatavojot bērnu skolas gaitām, ir drēbju, somu un apavu augstās izmaksas (73%) un dārgi mācību līdzekļi (71%). To atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, augustā veiktais pētījums.

Desmitā daļa (11%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem norāda, ka, viņuprāt, galvenās problēmas ar kādām saskaras bērnu vecāki, sagatavojot bērnu skolas gaitām, ir saistītas ar skolēna psiholoģisko sagatavošanu skolai.

Salīdzinoši retāk Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem norāda, ka galvenās problēmas ar kādām saskaras bērnu vecāki, sagatavojot bērnu skolas gaitām, ir saistītas ar informācijas trūkumu par vajadzīgajiem resursiem, lai sagatavotos skolai (9%) vai citām problēmām (0,3%).

Savukārt 4% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka nav nekādu īpašu problēmu, ar kurām nākas saskarties bērnu vecākiem, sagatavojot bērnu skolas gaitām.

4% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Komentāri 4

.

Tiesam iznak letak aizlaist pie vaciesiesm, zviedriem, igauniniem un nopirkt vajadzigo, neka pirkt Aluksne. Ne jau cebnas bet gan kvalitate nosaka izveli. Mums ir pienemts, cena augsta, kvalitate zema

pirms 8 gadiem, 2012.08.28 08:47

Iepērkos tikai Vācija vai Anglijā, sanāk krietni vien lētāk. Sen mūsu veikalos nepērku ne apavus , ne drēbes. Neadekvātas cenas!

pirms 8 gadiem, 2012.08.27 21:01

veikalniece

Īstenībā drēbes, apavi , kancelejas preces maksā tikpat cik citur ES, laba prece dārgāk , slikta lētāk. GALVENĀ PROBLĒMA ir ne jau prece , bet ALGAS UN PIRKTSPĒJA.Nav jau kam vest to labo un kvalitatīvo preci.Pateiksi pircējam , ka normālas botiņas bērnam jāpērk pa 20-22 Ls, viņš šausmās saķer galvu un saka, ka es esot traka.Normāla alga pat Polijā ir 600 EUR.Un lielākā problēma ir grāmatas un kancelejas preces- normālās valstīs-Angijā, Francijā, Zviedrijā, pat Igaunijā(daļēji) ar to nodrošina skola- tātad Valsts.Igaunijā sākumskolas bērniem ir Valsts atmaksātas pusdienas!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.08.27 20:51

NU

atkal var liet! Šeit problēma ir nevis augstas izmaksas, bet zema kvalitāte. Lūk tā ir galvenā Latvijas problēma - nekvalitatīva prece, kas ātri iet bojā un gribot negribot jāpērk jauna.

pirms 8 gadiem, 2012.08.27 13:25

Latvijas ziņas