Iedzīvotāji Latvijā ir "finansiāli gudrāki" nekā kaimiņvalstīs

Latvijas ekonomikas radikālās pārmaiņas ir padarījušas mūsu patērētājus gudrākus nekā citās valstīs, liecina "GE Money Bank" finansiālās gudrības pētījums sešās Centrālās un Austrumeiropas valstīs.Šis rādītājs raksturo, kā cilvēki ne tikai Latvijā, bet arī reģionā kopumā attiecas pret savu naudu, kā pārvalda un kontrolē savus ienākumus, tēriņus un uzkrājumus.

Finansiālas gudrības indeksa pētījumā aptaujāti vairāk nekā 3600 cilvēku vecumā no 18 līdz 65 gadiem sešās Centrālās un Austrumeiropas valstīs - Latvijā, Čehijā, Polijā, Ungārijā, Rumānijā un Krievijā.

Pētījuma prezentācija notiks 23.oktobrī plkst.13 Rīgā, 13.janvāra ielā 3.

"GE Money Bank" iepazīstinās, kāds ir Latvijas iedzīvotāja finansiālās gudrības indekss, kādas ir bijušas mūsu pozitīvās pārmaiņas un kurās jomās esam kļuvuši labāki nekā citu valstu iedzīvotāji, kā arī kas mums vēl jāattīsta.

Pētījuma prezentācijā piedalīsies "GE Money Bank" patērētāju kreditēšanas un līzinga produktu direktors Viktors Toropovs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes loceklis un stratēģijas direktors Daniels Pavļuts un Naudas plānošanas centra vadītāja Signe Bierande.

Biznesa ideju žurnāla "Kapitāls", IBS "Prudentia" un Rīgas Fondu biržas 2007.gada pētījumā "101 vērtīgākais Latvijas uzņēmums" "GE Money Bank" (iepriekš - "Baltic Trust Bank") ar uzņēmuma vērtību 104,63 miljoni latu ierindojas 25.vietā.

Latvijas ziņas