Ja ziema neatkāpsies, autoceļu tīrīšanu nāksies veikt uz vasaras sezonā plānoto darbu rēķina 2

Ja ziema neatkāpsies līdz pat martam, autoceļu tīrīšanas un kaisīšanas darbus nāksies veikt uz 2010.gada vasaras sezonai plānoto darbu rēķina, tos attiecīgi samazinot, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Daiga Mežapuķe.

Ziemas sezonā no 2009.gada 1.oktora līdz 2010.gada 31.martam valsts autoceļu ikdienas uzturēšanai plānotās izmaksas ir 18,89 miljoni latu, tai skaitā ziemas dienesta darbiem - 14,2 miljoni latu.

Uzturēšanas izmaksas 2009.gada 4.ceturksnī bija 11,3 miljoni latu, tai skaitā ziemas dienesta darbiem (ceļu tīrīšanai un kaisīšanai ar pretslīdes materiālu) - 5,22 miljoni latu, informē Mežapuķe.

Viņa uzsver, ka ziema šogad ir dāsna ar sniegu un atšķirībā no iepriekšējiem gadiem sniega ir vairāk, savukārt autoceļu apstrāde ar pretslīdes materiālu tiek veikta līdzīgi kā citus gadus. Iepriekšējos gados gaisa temperatūra svārstījās ap nulli, kā rezultātā uz brauktuves regulāri veidojās apledojums, skaidro Mežapuķe.

Komentāri 2

Alūksnes pusē vēl pat iepirkuma nav, kādi ceļi, vieni neceļi ar to domi.

pirms 11 gadiem, 2010.01.07 16:20

Latvijas ziņas