Jauna atbalsta grupa sievietēm ar lieko svaru

Lai celtu sieviešu pašapziņu un palīdzētu viņām atbrīvoties no aizspriedumiem, ko veicina liekais svars, interneta portāls www.noslepums.com ir izveidojis jaunu atbalsta grupu sievietēm projekta „No mežrozītes par Rozi” ietvaros.

Līdz ar to katra sieviete, kas cīnās ar lieko svaru un cenšas atbrīvoties no kompleksiem, ir aicināta uz tikšanos katru trešo nedēļu Rīgā, Mārstaļu ielā 12. Tikšanās citās Latvijas pilsētās tiek plānotas katru piekto nedēļu, precīzi datumi tiks paziņoti mājas lapā, informē portāla vadītāja Eva Savele – Gavare.

Projekts tapis, ņemot vērā daudzu sieviešu nespēju iekļauties sabiedrībā un nereti pat uzsākt darba gaitas, ko veicina nespēja cīnīties ar liekā svara izraisītajiem kompleksiem. Projekta mērķis ir sniegt sievietēm atbalstu grūtajā tievēšanas procesā, celt sieviešu pašapziņu, palīdzēt viņām iziet sabiedrībā, palīdzēt justies vērtīgām un iekārojamām!

Tikšanās laikā sievietes var ne tikai satikt savas domubiedres, lai rastu draudzīgu atbalstu un apmainītos ar pieredzi - katrai dalībniecei tiek sastādīta individuāla panākumu programma, kas ir procentuāla no kopējā nometamā svara, sastādīti mērķi, kurus jāsasniedz līdz nākamajai tikšanās reizei, zīmēti grafiki, lai efektīvi varētu izsekot tievēšanas procesam, pārrunātas izmēģinātās un esošās tievēšanas metodes, kā arī katrā reizē tiek sagatavota profesionāla prezentācija, kuras noslēgumā kāda no dalībniecēm saņem dāvanu karti dažādām skaistumkopšanas procedūrām.

Pašlaik grupa stabili darbojas Rīgā un ir aizsākts arī Ventspilī, bet līdz gada beigām ir plānota projekta attīstība arī citās Latvijas pilsētās.

Latvijas ziņas