Joprojām var ziedot akcijai “Dāvāsim sapni!”

Labdarības akcijā “Dāvāsim sapni!” kopš pērnā gada decembra sākuma portālā Ziedot.lv ir saziedoti 13 855 lati, kas ir gandrīz puse no nepieciešamajiem 30 000 Ls, lai piepildītu 14 smagi slimu bērnu sapņus, realizētu nometni un gūtu līdzekļus bērnu paliatīvās mājas aprūpes nodrošināšanai.

Akcijas ietvaros jau ir piepildīti pirmie divi sapņi – trīspadsmitgadīgā Elīza no Smiltenes dodoties uz Rīgu vizītē pie ārstiem, pat nenojauta, ka sapnis par datoru, kuram tik cītīgi bija centusies sakrāt naudu pati, piepildīsies. Tāpat arī septiņgadīgā Valērija ir kļuvusi par datora īpašnieci. Vēl ir 12 bērni, kuru sapņus ir iecerēts piepildīt akcijas laikā.

Saziedotie līdzekļi ļaus piepildīt pārējo bērnu sapņus: Jānis (9 gadi) un Einārs (14 gadi) sapņo par datoru, desmtgadīgais Raivo par Playstation 2, savukārt sešgadnieki Lauma, Maksis un Katrīna par pasaku tēliem – Karlsonu, meža laumām un Pepiju Garzeķi. Mariana (2 gadi) un Katrīna (11 mēneši) varēs priecāties par atpūtu kopā ar ģimeni, bet sešgadīgais Patriks satiks draugus, piedaloties nometnē. Maksims (3) un Diāna (1) saņems speciāli pielāgotus, ērtus ratus bērniem ar īpašām vajadzībām, un Sindija (9 mēneši) sapņos saldus sapņus jaunā gultā.

Ziedot labdarības akcijai „Dāvāsim sapni!” var ne vien labdarības portālā Ziedot.lv, bet arī zvanot uz ziedojumu tālruni 90006989 (maksa par zvanu 1 lats).

Lai realizētu izvirzītos mērķus, nepieciešami 30’000 lati no kuriem 5000 latu tiks izlietoti bērnu sapņu piepildīšanai, 10 000 latu nometnes organizēšanai, savukārt bērnu paliatīvās aprūpes pakalpojumu nodrošināšanai mājās smagi slimiem bērniem - vismaz 15’000 Ls gadā.

Vairāk informācijas par akcijas norisi var iegūt akcijas mājas lapā www.davasapni.lv.

Latvijas ziņas